Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Twitch’in En Büyük Kadın Yayıncısı Amouranth’ın Evi Kundaklandı

Canlı yayın platformu Twitch’in en çok izlenen kadın yayıncılarından Kaitlyn Siragusa ya da bilinen ismiyle Amouranth, evinde yangın çıktığını söyledi. İlk belirlemelere göre olayda kuvvetli kundakçılık şüphesi var.

Kotaku’nun aktardığı habere göre sevilen Twitch yayıncısı Kaitlyn “Amouranth” Siragusa, geçtiğimiz cuma günü evinde yangın çıktığını söyledi. Polis ekiplerinin ilk incelemelerde belirli bir neden bulamadığını belirten Siragusa, buna karşın yangında kuvvetli kundakçılık şüphesinin olduğunu söyledi.

Yangının evinin yan tarafında bulunan çöp kutularının yakınında çıktığını belirten Amouranth, yetkililerin ev ve çevresindeki güvenlik kameralarını incelediğini aktardı. Yangında herhangi bir yara almadığını ve iyi olduğunu söyleyen Twitch yayıncısı, ciddi bir tehlike atlattığını ifade etti.

Amouranth, Twitch’in En Çok İzlenen Kadın Yayıncısı Konumunda

Twitch yayıncısı Amouranth

“Hot tub” ve “mikrofon yalama” da dahil olmak üzere birçok Twitch trendinde önemli rol oynayan Amouranth, 4 milyondan fazla takipçisi ile Twitch’in en çok izlenen kadın yayıncısı konumunda.

Öte yandan Siragusa, bu tip durumlara pek de yabancı değil. Daha önce asılsız bir ihbarla evine polis baskını düzenlenen Twitch yayıncısı, geçen yıl 4 Temmuz kutlamaları bahanesiyle birinin evine havai fişek attığını söylemişti. Söz konusu kişi daha sonradan yakalanarak tutuklanmıştı.

Ünlü Twitch Yayıncısı, Haziran Ayında Platformdan Süresiz Ban Yemişti

Amouranth twitch

Ünlü Twitch yayıncısı, evindeki yangının kundaklama sonucu çıktığı yönünde kuvvetli şüphelerin olduğunu söylese de, polisin elinde henüz kesin bir bulgu yok. Yerel kolluk kuvvetlerine elinden geldiğince yardımcı olduğunu belirten Siragusa, olayın bir an önce açığa kavuşmasını umduğunu belirtti.

Amazon’un sahibi olduğu canlı yayın servisi Twitch, ASMR yayınları ile bilinen Amouranth ve Indiefoxx’u müstehcenlik ile ilgili kuralları ihlal ettikleri gerekçesiyle haziran ayında süresiz olarak banlamıştı.

Amouranth Twitch kanalındaki yayınlara buradan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Noname

    bu neymiş ya böyle

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.