Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Amouranth, Rihanna’nın Evini Almaya Çalıştı

Twitch yayıncısı Amouranth, Los Angeles'ta bir zamanlar dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'ya ait olan pahalı bir evi neredeyse nasıl satın aldığını anlattı.

Twitch yayıncısı Amouranth, düzenli olarak yayın yaparak, yatırım yaparak ve başka girişimlerde bulunarak kendisine bir servet biriktirdi. Ünlü yayıncı, tek başına Twitch yayınından milyonlar kazandı ve bu parayı nasıl harcadığı konusunda şeffaf davrandı; Twitter‘dan yaptığı gayrimenkul yatırımlarını ve satın aldığı hisse senetlerini açıkladı.

Amouranth çoğunlukla başarılı yatırımlarından ve yaptığı satın almalardan bahsederken, son zamanlarda Los Angeles, California bölgesinde abartılı bir ev satın alma girişiminin başarısız olduğunu açıkladı. Ünlü yayıncı noel tatilinde, Los Angeles bölgesinde bir zamanlar dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna’ya ait olduğu anlaşılan bir ev satın almak için 6.9 milyon dolar teklif etti ancak bunun yerine başka biri mülk için daha fazla para teklif etmiş.

Amouranth Geçen Ay Benzin İstasyonu Satın Almıştı

Amouranth

Amouranth, ayrıca eskiden bir YouTuber’a ait olan bir eve baktığını, ancak “fazla göz önünde” göründüğü için onu takip etmemeye karar verdiğini de sözlerine ekledi. Yayıncının Twitch şöhreti göz önüne alındığında, insanların kolayca bulabileceği bir yerde yaşamaktan kaçınması mantıklı.

Ünlü kadın yayıncının, Rihanna’nın Los Angeles’taki eski evi için yaptığı teklif suya düşerken, Rihanna diğer emlak arayışlarında daha başarılı oldu. Yayıncı geçen ay 10 milyon dolar değerindeki 7-Eleven dahil iki benzin istasyonu satın aldığında manşetlere çıktı. Amouranth, bu yatırımların aslında yıl sonunda vergi faturasını düşürmeye yardımcı olacağını ve sadece bununla kalmayıp pasif gelir de sağlayacağını açıkladı. Bakalım yayınıcının sıradaki yatırımı ne olacak?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.