Amouranth, 10 Milyon Dolara Benzin İstasyonu Satın Aldı!

Twitch yayıncısı Amouranth, yakın zamanda 10 milyon dolarlık şaşırtıcı bir fiyata 7-Eleven benzin istasyonunu satın aldığını açıkladı.

Twitch yayıncısı Amouranth, bu ayın başlarında bir benzin istasyonu satın aldığını duyurdu. O sırada Twitch yayıncısı, 2021 için yaklaşık 6 milyon dolarlık federal gelir vergisi borcu olacağını ve 4 milyon dolarlık benzin istasyonunu satın almanın aslında ne kadar vergi ödeyeceğini azaltacağını ve ona bir miktar pasif gelir sağlayacağını açıkladı.

Amouranth, mağazanın dörtte birine sahip olduğu bir “sendikasyon anlaşmasının” parçası olarak 10 milyon dolarlık bir 7-Eleven benzin istasyonunu satın aldı. Yayıncı, şu anda sahip olduğu 7-Eleven’ın tam yerini açıklamadı, ancak büyük bir otoyolun ve “şehir merkezindeki metro alanının” yakınında iyi bir konuma sahip olduğunu söyledi.

Amouranth Kısa Sürede Milyoner Olmuştu

Amouranth

Yayıncı, bir benzin istasyonu satın almanın “esnek görünmek” için yapılmadığını, bunun yerine “yalnızca sayılarla verilen bir karar” olduğunu açıklamaya devam etti. Popüler Twitch yayıncısı, uzun vadede karşılığını vermesi gereken büyük yatırımlar yaparak mali durumunu düzeltme peşinde.

Amouranth servetini büyütmek için parasını yatırıyor ve bu arada Twitch ve diğer girişimlerden tonlarca nakit toplamaya devam edecek. Ünlü yayıncı, yalnızca Twitch yayınlarından milyonlar kazandı ve tüm platformdaki en popüler yayıncılardan bir tanesi.

Amouranth

Yayıncı, Twitch’ten çok para kazanıyor, ancak her zaman belirli bir gelir akışının kaybolma ihtimali mevcut. Ne de olsa Amouranth, çeşitli nedenlerle yıllar içinde Twitch’ten birçok kez yasaklandı ve yasaklardan birinin eninde sonunda kalıcı olması olası.

Bir Amouranth Twitch yasağı uygulansa bile, yayıncı finansal açıdan yine de harika bir performans sergileyecekti. Twitch, yayıncının para kazanma yollarından sadece biri ve sonunda başka ilgi alanlarına geçeceğini hayal etmek gerekiyor. Bakalım bu yayıncıyı daha ne kadar görmeye devam edeceğiz?

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol