Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Amouranth Evli Olduğunu Açıkladı: Psikolojik Şiddet Görüyorum

Twitch'in en popüler yayıncılarından biri olan Kaitlyn "Amouranth" Siragusa, evli olduğunu açıkladı. Ünlü isim, kocasının kendisine duygusal ve psikolojik şiddet uyguladığını söyledi.

Twitch’in en çok kazanan yayıncılarından Amouranth ya da gerçek ismiyle Kaitlyn Siragusa’nın evli olduğu ortaya çıktı. Espor şirketi The Guard’ın sahibi olan Hunter Grooms, pazar günü Twitter’da yaptığı paylaşımda, Amouranth’ın bir kocası olduğunu ve bir yayında kendisine yönelik taciz edici davranışını kayda aldığını söyledi. Ünlü yayıncı, kocasının mali durumunu kontrol ettiğini, onu istediğinden daha fazla yayın yapmaya zorladığını ve köpeklerini öldürmekle tehdit ettiğini iddia etti.

Grooms, Siragusa’nın yayınından kırpılmış dört videodan oluşan bir tweet zinciri paylaştı. Bunlardan ilki, kocasıyla hoparlörde telefonda konuştuğunu gösteriyor. Siragusa kocasına neden köpeklerini öldürmekle tehdit ettiğini soruyor. Videonun geri kalanında adam Siragusa’yı azarlıyor, ona yalancı diyor ve köpeklerini öldürmekle tehdit ettiğini reddediyor.

Ünlü Yayıncı, Psikolojik Şiddete Uğradığını İddia Etti

Sonraki videolarda Amouranth, kocasının mali durumu üzerinde kontrol uyguladığını ve karşı gelirse kendisine “sadece 1 milyon dolar” bırakmakla tehdit ettiğini anlatıyor. Eylül ayında Kotaku’ya bir röportaj veren Amouranth; OnlyFans, Twitch, Patreon ve diğer girişimlerinden ayda 1,7 milyon doların üzerinde net gelir sağladığını söylemişti.

Hunter Grooms’un ikinci videosunda, durumunu “bir tür psikolojik taciz” ve “süslü bir hapishane” olarak tanımlayan Amouranth, yayın programıyla ilgili olarak kocasının kendisini azarladığı ve aşağıladığı metin günlüklerini de gösterdi. Kamera önünde 12 saatlik vardiyalarla yayın yapan Twitch fenomeni, TwitchCon 2022‘nin en çok izlenen yayıncısı olmuştu.

Amouranth, Twitch’in En Çok İzlenen Yayıncılarından

amouranth twitch

Amouranth, geçen ayki Kotaku röportajında kendisini bağımsız bir girişimci olarak tanımlamıştı. Bu yılın başlarında 2 milyon dolarlık Activision Blizzard hissesi alan ünlü isim, haziran ayında ise 8 milyon dolara benzin istasyonu satın almıştı. Twitch’te 5,9 milyon takipçisi olan Amerikalı yayıncı, daha önce evinin kimliği belirsiz kişilerce kundaklandığını açıklamıştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.