Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Amouranth, 8 Milyon Dolara Benzin İstasyonu Satın Aldı

Popüler Twitch yayıncısı Amouranth, çoğunlukla Iowa ve Oklahoma'da bulunan bir zincir olan Kum and Go adlı bir ABD benzin istasyonunu 8 milyon dolara satın aldı.

Amouranth‘ın 2021 itibariyle benzin istasyonu işine girmesi ve gaz fiyatları arttıkça ABD’de daha fazla istasyon satın almaya devam etmesiyle diğer Twitch yayıncıları da yatırımlarını arttırmaya başladı.

Amouranth kısa süre önce Twitter‘ında Kum and Go adlı yeni bir yerde sendika anlaşmasına yüzde 25 yatırım yaptığını ilan eden bir benzin istasyonunun fotoğrafını yayınladı. Popüler yayıncı, benzer bir stratejiyle diğer işletmelere yayılmadan önce içeriğini çeşitlendirmek için Twitch jakuzi yayınında ASMR ve Pokemon kart kutu açmaya geçerken platformda güçlü bir takipçi kitlesini korudu.

Amouranth Yatırım Sayısını Arttırdı

Amouranth

Bu benzin istasyonu, her gün 100.000’den fazla araba alan Circle K lokasyonunun ve geçen yıl 10 milyon dolar yatırım yaptığı 7-Eleven benzin istasyonunun yanına katıldı. Diğer benzin istasyonları gibi, Amouranth’ın satın aldığı Kum ve Go istasyonu da açıklanmayan bir yerde ve Twitch yayıncısının Amazon ve Activision Blizzard’a yaptığı son yatırımlar gibi Twitter’da duyuruldu.

Kum and Go, ABD’ye özel bir işletme ve öncelikle Iowa’da ve daha güneyde Oklahoma’da bayileri mevcut. Amouranth’ın yatırım yaptığı Kum and Go lokasyonunda, yayıncının satın aldığı Circle K istasyonundan farklı olarak küçük bir dükkan da içeren iki dönümlük bir arazide, bazıları dizele ayrılmış on iki servis pompası mevcut. Bakalım ünlü yayıncının yatırımları daha ne kadar devam edecek? Yayıncı geçtiğimiz aylarda E-Girl olmayı bırakacağını açıklamıştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.