Yayıncı Amouranth 18+ NFT’sini 1.2 Milyon TL’ye Sattı

Twitch platformunda yaptığı yayınlarla bir kesim izleyiciler tarafından eleştirilen Amouranth, +18 NFT’sini satışa sundu ve NFT yüksek fiyata satıldı.

Kripto paraların son zamanlarda dünya genelinde yayınlaşmasıyla birlikte ortaya çıkan NFT çılgınlığında ilginç ve pek çok kişi tarafında gereksiz bulunan ürünler rekor fiyatlardan alıcı bulmaya devam ediyor.

Twitch platformunda genellikle Hot Tubs, Plaj ve ASMR yayınları yapan ve OnlyFans platformunda da ilk sıralarda yer alan Kaitlyn Michelle “Amouranth” Siragusa, kendi NFT’sini satışa sundu. Müstehcen bir içeriğe sahip olan NFT bir NFT üreticisi olan OnlyPunks tarafından üretildi. Yayıncı Amouranth 18+ NFT’sini tam 125 bin dolara yani 1.2 Milyon TL’ye sattı.

Yayıncı Amouranth 18

Yayıncı Amouranth 18+ NFT’si 125 Bin Dolara Satıldı

Tam 125 bin dolara alıcı bulan NFT için gelen teklifler ise sadece 30 dakika sürdü. 4 kişi tarafından verilen teklifler neticesinde Dylan Kimbrell NFT’yi 125 bin dolara satın aldı.

yayinci amouranth 18 nftsini 1 2 milyon tlye satti 3

Yayıncı Amouranth 18+ NFT’sinin 125 bin dolara alıcı bulması sosyal medyada pek çok kişi tarafından eleştirildi. Sosyal medya kullanıcıları bu durumun bir dolandırıcılık olduğunu belirtirken bazı kullanıcılar ise NFT’yi satın alan kişiyi eleştirdi. NFT çılgınlığı ülkemizde de devam ediyor. Son olarak komedyen Cem Yılmaz “CEMYILMAZMCMLXXIII” isimli NFT koleksiyonunu ilk parçasını 7.03 ETH yani 25 bin dolara satmıştı. Bu satışın ardından Cem Yılmaz NFT’yi satın alan kişiye ömür boyu tüm etkinlikleri için 2 kişilik davetiye hediye etmişti. Cem Yılmaz bu satışın ardından yeni NFT’ler üretip onları da satışa sunmuştu.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol