Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Among Us’a Saklambaç Modu Geldi!

Among Us için en son güncelleme, yepyeni bir Saklambaç oyun modu getirdi. Artık, ölü oyuncular mürettebat arkadaşlarına hayalet olarak musallat olabilecek.

Among Us, oyunlara göz atmak için lobi filtreleri ve ölü oyuncuların oyunun geri kalanını izleyebilecek hayaletlere dönüşmesine olanak tanıyan bir buton gibi bazı yeni özelliklerin yanı sıra, Saklambaç’ı benzersiz mekaniklere sahip yeni bir mod olarak oyuna dahil eden bir güncelleme yayınladı. Ayrıca birçok yeni kozmetik de oyuna eklendi.

InnerSloth, 2018’de basit asimetrik çok oyunculu oyununu piyasaya sürdüğünde birçok ödül kazandı ve büyük hit oldu. John Carpenter’ın The Thing’ini anımsatan bir avuç oyuncu, bir gemiyi veya üssü restore etmek için birlikte çalışmakla görevlendirilirken, diğer oyuncular mürettebatın çabalarını sabote edip onları öldürmesi gereken cani uzaylı sahtekarlarının rollerini üstleniyor.

Among Us’ın Dev Güncellemesi Neler Sunuyor?

Among Us

Among Us için bu güncellemenin öne çıkan özelliği, tamamen farklı bir deneyim yaratmak için oyun mekaniğini biraz değiştiren yeni Saklambaç oyun modu oldu. Yeni mod, deneyimi özelleştirmek için oyuncuların görüşünü önlerindeki bir koniye indirgeyen “el feneri modu” ve o raunt için kimin sahtekar olacağını seçme yeteneği gibi birkaç benzersiz seçeneğe sahip.

Ek olarak, oyuncuların lobilerini acemi, sıradan, ciddi veya uzman olarak etiketleyebilmeleri için oyun filtreleri eklendi; bu, her oyun stili için uygun bir lobi bulmaya çalışırken yardımcı olacak.

Yeni “musallat” butonu, ölü oyuncuların haritada hareket edebilen hayaletler şeklinde izlemesine de olanak tanıyacak.

Bunun yanı sıra, yılbaşı tatili görünümleri ve hatta yeni evcil hayvanlar da dahil olmak üzere pek çok yeni kozmetik de güncellemeyle geldi. Saklambaç oyun modu, özellikle Among Us VR için mükemmel bir uyum gibi görünüyor ancak şu anda oyunun VR versiyonunun yakın zamanda yeni içerik ekleyip eklemeyeceği kesin değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.