Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Among Us VR Beta Kayıtları Açıldı

Eğer VR başlığınız varsa, yakında şüpheli mürettebatı parmaklarınızla işaret edebileceksiniz.

Among Us VR versiyonu çıkış yapmak üzere. Şanslıysanız, bu yıl içinde resmi olarak piyasaya sürülmeden önce bile oyunu deneyebileceksiniz. Oyunun VR versiyonunun beta süreci için kayıtlar açıldı.

Orijinal Among Us oyunu 2018’de çıktı ve o zamandan beri milyonlarca oyuncu için bir parti oyunu haline geldi. Oyuncuların kendi gruplarından kimin hain olduğunu bulmaya çalıştıkları strateji oyunu, popülerliğini kaybetse de belirli bir kullanıcı kitlesini korumayı başardı. Bağımsız oyunun 2020’de yaşadığı ani yükselişin ardından geliştirici Innersloth, yeni ve dikkat çekici şekillerde oyunu genişletmeye başladı.

Among Us VR Beta Kayıtları Başladı

Among Us VR

Tahmin edebileceğiniz gibi Among Us VR, oyunun yukarıdan aşağıya olan bakış açısını birinci şahıs bakış açısı ile değiştirecek. Bu, oyunun zorluğunu biraz daha yükseltecek çünkü potansiyel bir sahtekarın hemen arkanızda olup olmadığını anlayamayabilirsiniz. Ayrıca yakın sesli sohbet ve diğer oyuncuları gerçek parmakla işaret ederek sahtekarlıkla suçlama seçeneği de olacak.

Oyun, oyuncuların birinci şahıs görünümünde deneyimlemeleri için orijinal oyunda yer alan haritaları tamamen gerçekleştirilmiş bir üç boyutlu dünyaya dönüştürülecek. Güncellenmiş versiyonda oyuncular artık köşelerin arkasına saklanabilecek ve diğer ekip arkadaşlarının etrafında görünmeden daha kolay bir şekilde dolaşabilecek.

I Expect You To Die oyun serisinin arkasında yer alan Schell Games, sanal gerçeklik versiyonunda orijinal aramızdaki geliştirici Innersloth ile birlikte çalıştı. Among Us VR, Meta Quest 2, Steam VR, PlayStation VR ve PSVR 2’de mevcut olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.