Among Us İçin Yeni Güncelleme Ve Bir Yol Haritası Yayınlandı

Son dönemlerin en popüler oyunlarından biri olan Among Us için yeni bir güncelleme ve ileride oyunla ilgili yapılacak olan değişikliklerle ilgili bir yol haritası yayınlandı.

Çok oyunculu sosyal çıkarım oyunu Among Us için yeni bir güncelleme mevcut . Oyunun geliştiricileri Innersloth, güncellemenin ayrıntılarını bloglarında yayınladı. Onlara göre, hile ve bilgisayar korsanlığıyla ile ilgili sorunların tamamen farkındalar. Tüm sorunları gidermek için daha fazla sunucu güncellemesi yayınlamayı planlıyorlar.

blank

Dün yapmış olduğumuz haberde yeni güncellemenin geleceğini söylemiştik. Yeni gelen güncelleme anonim bir oylama seçeneği, görev çubuğu modları, kablo görevini düzeltmek için semboller ve toplantı ekranına kozmetikler ekler. Güncelleme ayrıca çeşitli hata düzeltmelerini ve renk körü desteğine ilk geçişi içerir. Geliştiriciler yeni güncellemenin nasıl performans gösterdiğini görmek için izlemeye devam edecekler.

Innersloth, şu anda resmi olmasa da bir yol haritası da sağladı. Bunun nedeni, geliştiricilerin oyunun en çok ihtiyaç duyduğunu düşündükleri şeyin üstesinden gelmek istemeleridir. Ancak, planladıkları bazı büyük şeyleri elbette hiçbir söz vermeden paylaşmak istiyorlar. Aralık ayına kadar oyuna hesaplar eklemeyi umuyorlar, bu da oyuncuların artık bir arkadaş listesi oluşturmalarına ve daha fazlasına izin verecek. Ayrıca Polus’tan daha büyük yeni bir harita üzerinde çalışıyorlar. Yeni harita bir dizi yeni görev içerecek ve ücretsiz olarak sunulacak.

Son olarak, Oyun şu anda yalnızca birkaç dile çevrildiğinden, geliştiriciler birden çok dile profesyonel çeviriler yapmayı planlıyor.

2 Yorum

 1. blank

  PC de nasıl güncellicez

  Yanıtla
  • blank

   steamdan ındırdıysen guncellenır ama eger rar olarak ındırdıysen tekrar guncelllemelı bır rar ındırmen lazım<

   Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol