Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

HBO, The Last Of Us 2. Sezon İçin Onay Verdi

HBO, The Last Of Us 2. Sezon için yeşil ışık yaktı ve dizinin geri döneceğini doğruladı.

HBO, The Last of Us 2. Sezon için onay verdiğini ve dizinin yeni sezon ile geri döneceğini duyurdu. Ayrıca şirket, The Last of Us’ın dizi prömiyerinin yalnızca ABD’de 22 milyon izleyiciyi aştığını duyurdu. Kıyaslamak gerekirse, bu Game of Thrones yan ürünü House of the Dragon’dan sonra yayın platformunun en büyük ikinci çıkış yapan dizisi oldu oldu.

Neil Druckmann, “Joel ve Ellie’nin yolculuğunu yeniden anlatmamızı bu kadar çok insanın izleyip bağlantı kurması beni alçakgönüllü, onurlu ve açıkçası şaşkına çevirdi. İnanılmaz oyuncu kadromuz ve ekibimiz Craig Mazin ve HBO ile yaptığımız iş birliği, zaten yüksek olan beklentilerimi aştı. Naughty Dog & PlayStation’daki herkes adına teşekkür ederiz!” ifadelerini kullandı.

The Last Of Us 2. Sezon Geliyor

The Last Of Us 2. Sezon

HBO’nun The Last of Us’ına göz atmakla ilgileniyorsanız, uzun ilk bölüm şu anda YouTube’da ücretsiz ancak yalnıca ABD ve İngiltere’de yaşayanlar için. Türkiye özelinde ise diziyi BluTV’den izleyebileceğinizi belirtelim. Şimdilik, 2. Sezonda ne olacağına dair henüz bir bilgi yok ancak bir teoriye göre The Last of Us: Part II oyunundaki olayları takip edecek.

Bu nedenle hayranlar, The Last Of Us 2. Sezon‘da Abby’yi kimin oynayabileceğini çoktan konuşmaya başladı bile. Pedro Pascal Joel rolünde, Bella Ramsey Ellie rolünde. Her ikisi de yıllar önce ağın Game of Thrones dizisinde rol aldıkları için HBO’ya aşina.

Last of Us oyun serisine gelince, Naughty Dog, The Last of Us: Part III’ün geleceğinin kesin olmadığını belirtti. Bir sonraki Last of Us oyunu, Naughty Dog’un şimdiye kadarki en iddialı oyunu olan bağımsız bir çok oyunculu proje olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.