Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Amazon Prime Gaming Ekim 2022 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Amazon Prime Gaming'in Ekim 2022'de vereceği ücretsiz oyunlar açıklandı. Bu ayın listesinde Fallout 76 ve Middle-earth: Shadow of War gibi iki dev yapım var.

Ekim ayının Amazon Prime Gaming ücretsiz oyunları netlik kazandı. 3 Ekim’den itibaren tüm Prime üyeleri Fallout 76, Middle-earth: Shadow of War ve Total War: Warhammer II dahil toplam yedi oyunu hiçbir ücret ödemeden talep edebilecekler. Bu da, içinde Football Manager 2022’nin de olduğu Amazon Prime eylül oyunlarını almak için sadece dört gününüz kaldığı anlamına geliyor.

Amazon Prime aboneliğinin bir parçası olan Prime Gaming, üyelerine her ay kalıcı olarak kütüphanelerinde tutabilecekleri ücretsiz PC oyunları ve özel oyun içi içerikler sunuyor. Eylül ayında 499 TL değerindeki FM 2022’yi bedava dağıtan platform, şimdi de Steam’de 349 liraya satılan Fallout 76‘yı ücretsiz yaptı. Prime Gaming ekim oyunlarının tam listesi şu şekilde:

Ekim 2022 Amazon Prime Gaming Ücretsiz Oyunları

Amazon Prime Gaming ücretsiz oyunları

 • Fallout 76
 • Middle-earth: Shadow of War
 • Total War: Warhammer II
 • Glass Masquerade
 • Loom
 • Hero’s Hour
 • Horace

Yukarıdaki Amazon Prime Gaming ücretsiz oyunları dört gün sonra erişime sunulacak. O zamana kadar Assassin’s Creed Origins, Football Manager 2022, Middle-earth: Shadow of Mordor, The Dig, Defend the Rook, We the Revolution, Castle on the Coast ve Word of the Law: The Death Mask Collector’s Edition içeren Amazon Prime eylül oyunlarını talep edebilirsiniz.

Amazon Prime Gaming ayrıca League of Legends, Apex Legends, Call of Duty Warzone, Destiny 2, The Elder Scrolls Online, World of Tanks, Valorant ve New World gibi oyunlar için bu ay ücretsiz oyun içi öğeler de sundu. Amazon’a göre 2021 yılında Prime Gaming üzerinden 100’den fazla ücretsiz oyun ve 675’ten fazla oyun içi içerik sunuldu. Tüm bu içeriğin üye başına 21.600 doların üzerinde bir değere sahip olduğu bildirildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.