Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Amazon Prime Gaming LoL Ödülleri Temmuz 2022

LoL Prime Gaming Kapsülü Temmuz ayı paketlerini almayı sakın kaçırmayın. Bunun yanı sıra Prime Gaming'in dağıttığı ücretsiz oyunları ve diğer içerikleri de alabilirsiniz.

Amazon Prime Gaming LoL Ödülleri Temmuz 2022 için belli oldu. Ücretsiz RP’de dahil olmak üzere birçok League of Legends içeriğine sahip olmak için aylık 8 TL karşılığında Prime Gaming üyesi olmanız yeterli. Üstelik daha önce hiç üyeliğiniz yok ise, 1 aylık ücretsiz deneme üyeliğinden de faydalanabilirsiniz.

Amazon Prime üyeliği dahilinde Amazon Prime Gaming LoL Ödülleri haricinde birçok ücretsiz oyuna, ücretsiz oyun içeriklerine ve Amazon’dan ücretsiz kargo hizmetine de sahip oluyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra bir de Prime Video hizmetinden de yararlanabiliyorsunuz. Gelin bu ayın LoL ödülleri neler ve nasıl alınır onu anlatalım.

Amazon Prime Gaming LoL Ödülleri Temmuz 2022

Prime Gaming LoL Ödülleri Temmuz 2022

Öncelikle bu bağlantıya tıklayın ve Prime üyesi olduğunuz hesabınız ile giriş yapın. Paketin üzerinde “Oyun Hesabını Bağla” yazan seçeneğe tıklayın. Amazon ve Oyun hesaplarınızı bağlamak için Riot Games sayfasına yönlendirileceksiniz. Bağlama işlemi tamamlandıktan sonra talep etmek için tekrar buraya yönlendirileceksiniz ve “Talep Et” seçeneğini seçerek ödüllerinizi alabileceksiniz.

Amazon Prime Gaming LoL Ödülleri Temmuz 2022 dahilinde; 350 RP, 5 İhtişamlı Öz, 1350 RP Kalıcı Dış Görünüş, 200 Turuncu Esans, 5 Şampiyon Parçaları, 2 Adet 1. Seri Ebediler Parçaları ve 1 Adet 30 Günlük XP Takviyesi kazanabilirsiniz. Bu arada Wild Rift oynuyorsanız, bu bağlantıdan Rastgele Ücretsiz Süs Sandığı talep edebilirsiniz.

Prime Gaming LoL Ödülleri Temmuz 2022 talebinden sonra League of Legends’a giriş yapın; ücretsiz Prime Gaming Kapsülü’nüz ganimet sayfasında açılmayı bekliyor olacak! Yeni bir hesap oluşturduysanız, eğitimi tamamlamanız gerek. İçeriğinizi alabilmek için PBE hesabınıza değil, Riot Ana hesabınıza bağlandığınızdan ve bu hesaba giriş yaptığınızdan da emin olun.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.