Amazon Gaming Week Başladı! İndirimler, Etkinlikler ve Daha Fazlası

Önemli indirim ve fırsatların yer alacağı Amazon Gaming Week, bugün itibarıyla başladı! Ülkemizde ilk kez düzenlenen etkinlik, kampanyaların yanı sıra popüler yayıncıları Türk oyunseverlerle buluşturacak. Detaylar haberimizde.

Tam bir hafta boyunca kaçırılmayacak indirim ve fırsatların yanı sıra popüler yayıncıların katılacağı özel etkinler sunacak olan Amazon Gaming Week, bugün itibarıyla başladı. İlk kez Amazon Türkiye müşterileri ile buluşan etkinlik, 25 – 31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek.

Amazon Gaming Week boyunca Türkiye’deki oyun tutkunlarını birbirinden muhteşem gaming ekipmanlarına cazip fiyatlardan sahip olabilecek. HP, Monster, Excalibur, Microsoft, LG, Corsair, Logitech, Steelseries, MSI gibi popüler markaların oyuncu ürünlerinde önemli fırsatlar olacak.

Amazon Gaming Week Boyunca Önemli Fırsatlar ve Etkinlikler Olacak

Amazon Gaming Week

Gaming Week’e özel etkinlikler hazırlayan Amazon Türkiye, popüler Türk yayıncılar Ferit Karakaya (wtcN) ve Kemal Can Parlak’ın (Kendine Müzisyen) sunuculuğunu gerçekleştireceği üç özel canlı yayına imza atacak.

25, 27 ve 30 Ağustos tarihlerinde, saat 21.00’da wtcN ve Kendine Müzisyen’in Twitch kanallarında düzenlenecek canlı yayınlarda wtcN ve Kendine Müzisyen, Amazon Prime Gaming Ağustos 2021 ücretsiz oyunları ilgili deneyimlerini izleyicilerle paylaşacak.

Amazon Gaming Week indirim

Etkinlik boyunca Logitech, Samsung, Philips, Asus ve daha birçok prestijli markanın oyun ürünlerinde Prime’a özel indirimlerin de dahil olduğu fırsatlardan haberdar olup bu ürünleri satın alabileceksiniz.

30 günlük ücretsiz denemeden sonra aylık 7,90 TL karşılığında Prime Gaming ile her ay bedava oyunlara ve oyun içi içeriklere sahip olabilirsiniz.

Amazon Gaming Week Fırsatları (25 – 31 Ağustos)

  • Sony PlayStation 5 Konsol: 7.499 TL
  • Sony PlayStation 5 Dijital Sürüm: 5.999 TL
  • LG oyuncu monitörlerinde %30’a varan indirim
  • MSI ürünlerinde %30’a varan indirim
  • Logitech G G513 Clicky Mekanik Oyuncu Klavyesi: 949 TL
  • Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse: 549 TL
  • JBL Quantum 100 Kulak Üstü Oyun Kulaklığı – Kablolu 3,5 mm Jak – Çıkarılabilir Boom Mikrofonlu: 319 TL
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol