Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Amazon Games Yeni Oyununu Açıkladı

New World'ün geliştiricisi Amazon Games, yayınlayacağı bir sonraki oyunu açıkladı.

Lost Ark’ın Avrupa ve ABD’deki dağıtımını üstlenen Amazon Games, yayıncılık işini daha da genişletmeye hazırlanıyor. Amerikalı şirket tarafından yapılan açıklamada, Disruptive Games ile ortaklık kurulduğu bildirildi.

Diablo 2: Resurrected, Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 ve Godfall gibi ünlü oyunlar üzerinde çalışmış bir geliştirici ekibine sahip olan Kaliforniya merkezli stüdyo, şu anda PC ve konsollar için çevrimiçi çok oyunculu bir aksiyon macera oyunu üzerinde çalışıyor.

amazon games yeni oyunu

Amazon Games Başkan Yardımcısı Christoph Hartmann, “Disruptive Games’teki yetenekli ekip, güçlü oyun tasarımı ve zengin dünya inşasıyla çok oyunculu aksiyon-macera türüne yeni bir soluk getiriyor” dedi.

Disruptive’ı kurmadan önce Insomniac Games’in çok oyunculu biriminin başında olan Eric Ellis ise “Amazon Games ile birlikte, yaratıcılığı ateşleyen ve olumlu sosyal etkileşimleri teşvik eden bir çevrimiçi deneyim oluşturmayı dört gözle bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Söz konusu oyun hakkındaki bilgiler şimdilik çok sınırlı. Zira projenin henüz erken geliştirme aşamasında olduğu tahmin ediliyor. Geliştirciliğini üstlendiği MMO oyunu New World‘ü Eylül 2021’de piyasaya süren Amazon Games, Batı sürümünün dağıtımını yaptığı Smilegate imzalı Lost Ark‘ı ise geçtiğimiz şubat ayında yayınlamıştı. Şirketin yeni oyunu ile nasıl bir etki yaratacağı ise merak konusu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.