Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Alien Isolation Kabus Seviyesinde Zorluk Moduna Kavuştu

Alien Isolation artık kabus tadında zorluk moduna sahip. Bu sayede oyun daha da zorlaşıyor ve tek bir Alien yerine birden fazlasıyla uğraşıyorsunuz.

Korku temalı hayatta kalma oyunu Alien Isolation için yeni bir mod yayınlandı. Bu paket sayesinde artık oyunu en üst seviyede deneyimleyebilir ve üst düzey zorlukla karşılaşabilirsiniz. Elbette bu zorluk kabus derecesinde bir yapıyı bünyesinde barındırdığından dolayı sizi gerçekten zorlayabilir. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu sürümün ne kadar zorlayıcı olduğunu deneyerek görebilirsiniz.

Mod geliştiricisi Tuanchik tarafından bizlere sunulan ultra kabus zorluk modu oyunu gerçekten de değiştiriyor. Oyunu tamamlamış ve geri dönmek isteyen oyunculara hitap eden bu paket, oyunun süresini uzatıyor ve çok zorlu bir deneyimi bünyesinde barındırıyor. Ekstra bir mücadele sistemine sahip olmak isteyen oyuncuların bu moda bir göz atması faydalı olabilir.

Alien Isolation Artık Çok Daha Zor

Daha fazla ayrıntıya girecek olursak yayınlanan yeni mod ile beraber tüm düşmanlar daha gerçekçi hislere kavuşuyor. Tüm insanların, androidlerin ve uzaylıların işitme aralığı daha da yükseliyor. Dolayısıyla artık uzaktaki bir düşmanın bile sizi duyması çok olası hale geliyor. İşitme aralığı orijinal sürümde 50 iken, mod ile beraber bu sayı 200’e çıkıyor. Sadece bu da değil aynı zamanda tek bir uzaylı yerine artık iki veya beş arasında değişkenlik gösteren uzaylılar karşınıza çıkabiliyor.

57 1710331865 551723650

Bu mod diğer taraftan Alien Isolation’da bulunan hasar sistemine de bazı değişiklikler getiriyor. Örneğin bir insana arkadan büyük bir çekiçle vurmak artık onun ölümüne sebebiyet veriyor. Bunun dışında silahların hasarı ve doğruluğu da önemli ölçüde arttırılıyor. Artık bu sayede daha keskin çatışmalara ve aksiyona geçiş yapabiliyorsunuz ve böylece kendinizi gerçekçi bir yapı içerisinde hissedebiliyorsunuz. Mod dikkatinizi çektiyse buradan indirebilir ve kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.