Alan Wake Remastered Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Alan Wake Remastered sürümü, Tayvan merkezli bir oyun mağazasında görüldü. Heyecanla beklenen oyunun, ekim ayında piyasaya çıkacağı belirtiliyor.

Daha önce bildirdiğimiz üzere Alan Wake Remastered ve Final Fantasy 7 Remake, geçtiğimiz haziran ayında Epic Games Store‘un veritabanında keşfedilmişti. Sızdırılan ekran görüntülerinde, Alan Wake’in yeniden düzenlenmiş sürümü ‘HeronStaging’ olarak listelenirken, Final Fantasy 7 Remake ise ‘Pineapple’ altında listelenmişti.

Bu sızıntıdan iki ay sonra şimdi de Rakuten Taiwan adlı Tayvan merkezli bir internet mağazasında görülen Alan Wake Remastered, adım adım gün yüzüne çıkıyor gibi görünüyor. PlayStation 4, PlayStation 5 ve Xbox sürümleri yayınlanan oyun, listedeki tarihe göre 5 Ekim‘de piyasaya çıkabilir.

Alan Wake’in Yeniden Düzenlenmiş Sürümü 2 Ay Sonra Yeniden Sızdırıldı

Yeni nesil için optimize edilen Alan Wake, Epic Games tarafından finanse edilen Remedy’nin çok beklenen “gizemli ana oyunu” olabilir. Fin stüdyo, hem profilini yükseltmek hem de devam oyunu için heyecanı artırmak için Alan Wake’in remaster sürümü ile karşımıza çıkabilir.

Alan Wake Remastered Çıkış Tarihi 5 Ekim Olarak Belirtiliyor

Alan Wake Remastered

Öte yandan oyun endüstrisindeki en güvenilir analistlerden biri olan Daniel Ahmad, Alan Wake’in yeniden düzenlenmiş sürümünün bu hafta duyurulacağını öne sürdü. Sony, bir sonraki büyük PlayStation etkinliğini 9 Eylül Perşembe günü düzenleyecek. Birinci ve üçüncü taraf PS5 oyunlarının yer alacağı sunum, Alan Wake Remastered duyurusu için iyi bir zaman olabilir.

PlayStation Showcase 2021 hakkındaki tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol