Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Alan Wake 2, 2024’te İki Adet Genişleme Paketi Alacak

Alan Wake 2 geliştiricisi Remedy Entertainment, oyun için 2024'te iki adet genişletme paketi yayımlayacaklarını doğruladı.

Alan Wake 2, 2024 yılında iki adet genişletme paketi alacak. İlk oyun, Red Dead Redemption ile aynı dönemde piyasaya sürülmek gibi bir hata yaptı ve ticareti bir başarı yakalayamadı. Buna rağmen, yüksek inceleme notları ve oyuncuların olumlu eleştirileri sayesinde oyun bir kült haline geldi. Tüm bu olumlu notlara ve yorumlara rağmen, devam oyununu görmek için on yıldan fazla bir süre beklemek zorunda kaldık.

Nihayet, ilk oyundaki olaylardan sonra Alan’ın başına neler geldiğini 27 Ekim’de öğrenebileceğiz. Ayrıca devam oyununun hikayesi hemen sona ermeyecek; Remedy, iki büyük genişletme paketi yayımlayacaklarını ve bu paketlerin neler içereceğine dair ilk ayrıntıları paylaştı. Night Springs isimli ilk paket, 2024 baharının sonlarında piyasaya sürülecek. The Lakehouse isimli ikinci paketin çıkış zamanı şimdilik belli değil.

Alan Wake 2 Genişletme Paketleri

Alan Wake 2, 2024'te İki Adet Genişleme Paketi Alacak

Genişletme Paketi 1 – Night Springs

Kurgu yazılıyor ve gerçekleşiyor. Kurgu çöküyor ve sayfadaki kelimelerden ibaret kalıyor. Alan Wake dünyasından birkaç tanıdık karakter olarak oynayabilecek ve Alan Wake dünyasında geçen kurgusal bir televizyon programı olan Night Springs‘in birden fazla bölümündeki ilginç olayları deneyimleyebileceksiniz.

Genişletme Paketi 2 – The Lakehouse

The Lakehouse, bağımsız bir hükümet kuruluşu tarafından, bir şeyler ters gidene kadar gizli araştırmalar yürütmek üzere kurulan, Cauldron Lake kıyısında yer alan gizemli bir tesistir. The Lakehouse’u keşfedecek ve Saga Anderson ile Alan Wake’in gerçekleri yeniden çarpışırken iki ayrı maceraya atılabileceksiniz.

Night Springs aslında Alacakaranlık Kuşağı isimli dizinin bir parodisi; bu yüzden, bu ek pakette çok çılgın hikayeler bekliyoruz. Öte yandan The Lakehouse, Alan Wake 2‘nin hikayesini devam ettirecek ve Control’deki olayların bir kısmına da ışık tutacak.

Tüm bunları zaman gösterecek ancak görünen o ki Remedy, Alan Wake 2 çıktıktan sonra bile bizi meşgul edebilecek bolca içerik sunacak. Oyunun yüksek inceleme notlarından görüyoruz ki, inanılmaz bir deneyim bizleri bekliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.