Aksiyon Platform Oyunu Skelattack Steam’de Yayınlandı

Skelattack, Steam'de yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Skelattack, Ukuza Inc tarafından geliştirilen ve Konami tarafından yayınlanan bir aksiyon platform oyunudur. Metal Gear Survive’dan bu yana kadar herhangi bir oyun çıkarmayan Konami sürpriz bir şekilde Skelattack’ı Steam üzerinden piyasaya sürdü.

Konami tarafından yayınlanan Skelattack bir aksiyon macera ve platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor. PC platformu için piyasaya sürülmüş olan oyunun Steam üzerinde ki fiyatı ise 32TL olarak belirlenmiş. Tek oyunculu olarak oynanabilen oyunun çok oyunculu desteği bulunmuyor.

Oyunun Hikayesi Ve Özellikleri

Oyuncular yeni ölmüş etmiş olan Skully olarak oynuyor. Tam ölü olmaya alışıyordun ki insanlar, yeni bulduğun bu diyara ve dostlarına saldırıyor. İnsanlar, altın veya hazinelerin peşine düşmek yerine Aftervale’in kadim iskeleti Elzedon’u kaçırıyor ve ölülerin ruhlarını canlandıran büyü “Blue Flame“in peşine düşüyor. Yarasa dostun Imber ile birlikte zıplayarak, savaşarak ve koşarak Underworld’de ilerlemeli ve insan tehdidini durdurmalısın.

Skelattack çok yönlü ve akıcı platform oynanışına sahip, görsel olarak zengin çizim tarzı göze oldukça hoş geliyor. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilir ve aşağıda bulunan fragmanı izleyebilirsiniz.

Skelattack, Nintendo Switch, Xbox One, PC ve PlayStation 4 için kullanılabilir durumda.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol