Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Activision, Warzone’un Yeni Haritasını Tanıttı

Activision, Call of Duty Warzone'un yeni haritası için tanıtım görselleri yayımladı.

Activision, Call of Duty Warzone’un bir sonraki haritası için yeni tanıtım görselleri yayımladı. Bu hafta sonuna doğru tam bir duyuru yapılmadan önce yayıncı, aşağıda bulabileceğiniz yeni haritanın tanıtım görselini paylaştı. Yeni harita, battle royale oyununun yakında çıkacak olan Modern Warfare 3 ile entegrasyonunun bir parçası olarak çıkacak.

Resimde çok sayıda vinç ve çok sayıda nakliye konteynırının bulunduğu bir liman konumu ve arka planda inşaat halindeki bir gökdelenin de dahil olduğu daha büyük bir şehir alanı görüyoruz. Görüntü, 5 Ekim’de saat TSİ 19.00‘da gerçekleşecek olan Call of Duty: Next canlı yayınının tanıtım kampanyasının bir parçası olarak yayımlandı.

Warzone’un Yeni Haritası 5 Ekim’de Gösterilecek

Activision, Warzone'un Yeni Haritasını Tanıttı

Modern Warfare 3’ün Zombies dahil çok oyunculu modlarının yanı sıra yeni Call of Duty Warzone içeriği ve Call of Duty: Warzone Mobile‘ı sergileyecek. Activision ayrıca Modern Warfare 3 için yeni silah özelleştirme özelliklerine odaklanan, aşağıda izleyebileceğiniz bir video da yayımladı. Aftermarket Parts isimli bu yeni özellik, Conversion Kits ile silahlarınız ile yeni bir etkileşim türü sunacak ve silahlarınızı çok daha farklı şekillerde modifiye edebilecek.

Modern Warfare 3’ün iki çok oyunculu beta hafta sonundan ilki 6 Ekim’de başlayacak ve yalnızca PS4 ve PS5’te mevcut olacak. 10 Kasım’da piyasaya sürülecek olan Modern Warfare 3, geçen yılki Modern Warfare 2’nin doğrudan devamı niteliğinde olacakl. Geliştirme, Infinity Ward ile işbirliği içinde Sledgehammer Games tarafından yürütülürken, Treyarch, Zombies modundan sorumlu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.