Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Activision Steam’e Geri Döndü!

Activision, Steam'e tam dönüş yolunda bir adım daha attı. Bu yılki Call of Duty: Modern Warfare 2'nin Valve platformunda yayınlanmasından sonra, yayıncı için özel bir sekme oluşturmanın zamanı gelmişti.

Activision oyunlarının Battle.net’e yaptıkları uzun yolculuktan döndükleri ve tekrar Steam’de bulunacağı söylentileri bir süredir ortalıkta dolaşıyordu. Bahsedilen mağazaların her ikisinde de sunulan bu tür ilk oyunun bu yılki Call of Duty: Modern Warfare II olmasını bekliyorduk ancak tüm göstergeler bunun son olmayacağı yönünde.

Activision resmi olarak kendi Steam sayfasını açtı. Şimdilik yeni Call of Duty oyunu haricinde yalnızca Activision tarafından yayınlanan Spyro Reignited Trilogy, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Prototype 2 veya Singularity gibi biraz daha eski oyunlara bağlantılar mevcut ancak tüm oyunların zamanla Steam’e ekleneceğini düşünüyoruz. Bu alt sayfa başka ne için açılmış olabilir?

Activision Oyunları Adım Adım Steam’e Eklenecek

Activision

Peki hangi oyunların Steam’e geri dönmesini bekleyebiliriz? Büyük olasılıkla Call of Duty’nin son oyunları Steam’e eklenecek. Call of Duty Black Ops 4, Modern Warfare 2019, Warzone, Modern Warfare 2 Campaign Remastered, Cold War ve Vanguard ve Crash Bandicoot 4: It’s About Time‘dan bahsediyoruz. İkinci oyunun Steam’deki görünümüyle ilgili söylentiler zaten bir aydan fazla bir süredir internette dolaşıyordu.

Peki ya gelecekte hangi oyunları görebiliriz? Microsoft, Activision Blizzard‘ın satın alımını sonlandırdığında, Steam’e daha fazla Blizzard oyununun gelmesi mümkün. Hatta Diablo ve Overwatch gibi markalar ve belki de Hearthstone ve hatta World of Warcraft. Yaklaşık 70 milyar dolarlık işlemin Haziran 2022’nin sonuna kadar tamamlanması muhtemel.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.