Acaba Tom Clancy Oynayan Kişi Sayısı Ne Kadar ?

Geçtiğimiz zamanlarda, oyun dünyasına kendisini etkileyici şekilde duyuran, arka arka 4 oyun yayınlayan Ubisoft, bu gün piyasadaki oyunlar hakkında bazı bilgiler paylaştı. Bu bilgiler bizzat Ubisoft tarafından yapılan araştırmalar sonucu ortaya çıktı. Bu bilgilere göre Tom Clancy ve serisi toplamda 44 milyon gibi bir rakamla oyuncuları kendi evinde ağırlıyor.

Oyun dünyasında ilk çıktığı zamanda açıkçası pek ilgi görülmedi. Sonradan sistem gereksinimleri açılan oyunun performans açısından istediği sistemler de fazla olunca oyuncular iyice bu oyundan kaçmaya başladı. Sonraki dönemlerde yaptığı güncellemeler ile oyuncuların gönlünü alan bu oyun işleri yoluna koymayı başardı. Şimdide gelecekte daha iyi başarılar için adım adım ilerliyor.

Geçtiğimiz zamanlarda, oyun dünyasına kendisini etkileyici şekilde duyuran, arka arka 4 oyun yayınlayan Ubisoft, bu gün piyasadaki oyunlar hakkında bazı bilgiler paylaştı.  Bu bilgiler bizzat Ubisoft tarafından yapılan araştırmalar sonucu ortaya çıktı. Bu bilgilere göre Tom Clancy ve serisi toplamda 44 milyon gibi bir rakamla oyuncuları kendi evinde ağırlıyor. Bu dağılımın en çok, çoğunlukta olduğu nokta ise Rainbw Six Siege tarafından geliyor. Son zamanlarda da oyuncularda %150 gibi bir miktar artış gözlemlendi. Şimdiden 44 milyon oyuncuya ev sahipliği yapan bu oyun gelecekte kim bilebilir kaç milyon oyuncuya ev sahipliği yapacak ? Oyunun fiyatları artmadan bence şimdiden almalısınız. Gelecekte ne olacağı belli olmayabilir, eski DLC’ler belki çok para edebilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>