AC: Valhalla Wrath of the Druids Ek Paket Özellikleri Açıklandı

Assassin's Creed: Valhalla hayranları, Wrath of the Druids 'in içeriği hakkında bilgiler keşfetti. Veriler 1.2.1 güncelleme dosyalarının içerisinde bulundu.

Assassin’s Creed: Valhalla’nın ilk genişlemesinin başlangıcı Wrath of the Druids, Ubisoft’un oyun geliştirmeye yönelik yeni yaklaşımı nedeniyle biraz ertelendi. Ancak Assassin’s Creed serisinin yeni bölümünü genişleme için hazırlayan bir güncelleme zaten aldık. Yama, dosyalarında Wrath of the Druids’in içeriği hakkında birçok bilgi bulan sabırsız hayranlar tarafından zaten erişildi. Reddit’teki bulgularını, örneğin AugostoRudzinski kullanıcısı tarafından oluşturulan bir başlıkta paylaştılar.

SPOILER UYARISI: Assassin’s Creed: Valhalla – Wrath of the Druids ek paketinin içeriğiyle ilgili bilgileri aşağıda sunduk. Spoiler olma ihtimaline karşı okuyup okumamak sizin kararınız.

blank

Wrath of the Druids ek paketinde İrlanda’ya seyahat edebileceğiz, Ubisoft’tan Hugo Sahuqueta’nın The Gamer ile yaptığı röportajda söylediği gibi Vikingler uzun zamandır yerli nüfusla karışmış durumda. İsimsiz druidlerin hangi rolü oynayacağını henüz bilmiyoruz ancak etkileri sızıntı kaynakları tarafından ortaya çıkan genişlemedeki eşyalarda görülebilir durumda. Genişlemeyle birlikte yeni silahlar, zırhlar, dövmeler, saç modeli, sakal ve binekler oyuna eklenecek.

Silahlar arasında, Kelt efsanesi Cúchulainn’den esinlenilen iki tür orak, hafif bir yay ve büyük bir kalkan ve mızrak eklenecek. AugostoRudzinski toplam beş öge gösterdi ancak güncelleme dosyalarındaki referanslara dayanarak yedi tane daha eklenebileceğini de söyledi. Bineklere gelince, çoğu elbette çeşitli atlar olacak ancak aynı zamanda bir vaşak da oyuna eklenecek. Dosyalarda bir Kelt kuzgunu hakkında bilgi de bulundu.

Bununla birlikte, Wrath of the Druids ek paketi oyuna sadece Kelt değil, aynı zamanda Mısır ve Güney Avrupa etkileri de ekleyecek. Örneğin yalnızca Kelt haçları, büyücü taşlarından ziyade aynı zamanda Anubis’in ve Pire’den bir aslanın heykelinde de oyuna eklenecek. Aynı şey diğer yeni eşyalar için de geçerli: Görünüşe göre İrlanda’da Bizans mızrak ve zırhının yanı sıra Mısır ve Yunan teknelerini de bulunacak. Bununla birlikte, ortaya çıkan yeni ögelerin çoğu, genişleme temasıyla rezonansa girecek gibi.

Genişletme paketi başlangıçta 1.2.1 Güncellemesinin yayınlanmasından iki gün sonra, 29 Nisan’da piyasaya sürülmesi planlanmıştı ancak nihayetinde Assassin’s Creed: Valhalla Wrath of the Druids, 13 Mayıs’ta PC, Xbox One, Xbox Series X / S, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkış yapacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol