A Way Out 2 Milyon Kopya Satışını Geride Bıraktı!

A Way Out'un satış sayısı belli oldu.

23 Mart 2018’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda lansmana çıkan A Way Out tüm platformlarda oynanmaya devam ederken oyunun satış rakamı duyuruldu. Yapılan duyuruya göre oyun 2 milyondan fazla kopya satışı gerçekleştirmiş.

İki ana karakterin hapishaneden kaçışını konu alan A Way Out oyunculara bir oyun içerisinde ikili olarak oynama imkanı vermişti. Yani oyuncular bir arkadaşları ile yardımlaşarak oyundaki hapishaneden kaçmaya çalışıyorlardı. Yayınlandığı dönem oldukça merak uyandıran yapım, yerel oyunculu olarak oynaniliyordu. Bugün başarılı oyunun ne kadar sattığı hakkında yeni bilgiler geldi.

Aksiyon macera oyunu olarak oyuncular tarafından oldukça beğenilen A Way Out, GamingBolt’un haberine göre günümüze kadar 2 milyondan fazla kopya satışı gerçekleştirmiş. Habere göre oyunun geliştiricisi Hazelight Studios Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda oyunun 2 milyon adet sattığını doğrulamış.

Koop olarak oynanmaya devam edilen yapım, 1 yıl içerisinde bu satış rakamı ile geliştiricisini memnun bırakmayı başardı. Microsoft Store üzerinde oyunculara sunulmaya devam edilen yapım 2 milyon kopya satışını geride bırakarak yeni satışlar gerçekleştirmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol