A Plague Tale: Innocence’nin İnceleme Puanları Yayınlandı!

A Plague Tale: Innocence oyuncuları tatmin etti.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Konsol ve bilgisayar platformu için dün lansmana çıkan A Plague Tale: Innocence şuana kadar oyuncular tarafından olumlu olarak değerlendirildi. Yapım inceleme puanlarında da beklendiği gibi yüksek skorlar elde etti.

blank

Focus Home Interactive’in dün yayınladığı A Plague Tale: Innocence şu sıralar ilgiyle hem konsol hem de bilgisayar platformunda oynanmaya devam ediyor. Hikaye tabanlı bir oyun olarak karşımıza çıkan yapım aldığı incelemeler ile oldukça başarılı bir grafik ortaya koyuyor. Steam’de bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen yapım yayınlanan inceleme puanlarında da beklendiği gibi yüksek değerlendirildi.

Oyun içerisinde genç kız Amicia ve kardeşinin hikayesine ortak olduğumuzu defalarca kez belirtmiştik. Gece gündüz döngüsü eşliğinde sürükleyici hikayesi ile oyuncuları tatmin etmeyi başaran yapım bu durumu satış rakamlarına da yansıtmaya başladı. Dün lansmana çıkan ve kısa sürede sonra satışlarda adeta patlama yaratan oyun, yayınlanacak olan haftanın satış listesinde kendine yer bulacak gibi görünüyor.

Farklı inceleme platformları tarafından masaya yatırılan oyun oldukça yüksek puanlar alarak şaşırtmadı.

A Plague Tale: Innocence’nin İnceleme Puanları

PCGamesN: 8/10
Gamespot: 8/10
Gamesradar+: 3.5/5
Videogamer: 7/10
IGN: 7/10
Daily Express: 4/5

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol