A Plague Tale: Innocence Yeni Bir Tanıtım Fragmanı Aldı!

A Plague Tale: Innocence yeni bir fragman yayınladı.

Aksiyon ve macera oyunları arasına hızlı bir giriş yapan A Plague Tale: Innocence başarılı bir süreci geride bırakmaya devam ediyor. Hem oyuncuları hem de eleştirmenleri memnun bırakan yapım, yeni bir tanıtım fragmanı aldı.

Focus Home Interactive ve Asobo Studio iş birliği ile hayata geçirilen A Plague Tale: Innocence oldukça başarılı bir proje olarak satış rakamlarını artırmaya devam ediyor. Tek oyunculu hikayesi ile kısa sürede istenilen satış rakamlarına ulaşan yapım ortalama olarak 100 üzerinden 81 puana sahip oldu. Steam’de bilgisayar platformu oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi. Zengin hikayesi ile oyuncuları karanlık bir dünyaya götüren yapım benzersiz görevlere sahip.

Oyunun yayıncısı olan Focus Home Interactive oyunculardan ve eleştirmenlerden gelen olumlu geri bildirimleri karşılıksız bırakmamak için bugün yeni bir tanıtım fragmanı yayınladı. Çeşitli platformlarda mercek altına alınan ve bekleneni veren yapım yeni tanıtım fragmanında hangi platformlarda incelendiğini ve inceleme puanlarını da oyuncular ile paylaşıyor. Kutlama tarzında bir içeriğe sahip olan fragman da yer yer oyun içerisindeki aksiyon sahneleri de kameralara yansıyor.

Yeni tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol