5G Samsung Galaxy S10 Hemen Hazır Olmayacak

Galaxy S10'da hemen 5G olmayacak.

Samsung’un sıradaki amiral gemisi modeli Galaxy S10 prodüksiyon aşamasına girdi. Firmaya yakın kaynaklar tarafından bu haber verilirken, buna rağmen çıkış dönemindeki ilk cihazlarda 5G desteği yer almayacağı bildirildi.

Samsung Galaxy S10 hakkındaki haberleri veren kaynağa göre şu anda firma Galaxy S10 telefonların toplu üretimine başladı. 25 Ocak tarihi itibariyle Kore’de üretimin başladığı dile getirilirken, bu modeller sadece 4G desteğine sahip olacak.

The Investor’a açıklama yapan kaynağa göre Samsung Galaxy S10’un 5G modelleri de olacak ve yılın ilk yarısında bunlar da üretilmeye başlanacak.

Daha önce de çeşitli söylentiler çıkmıştı ve 5G Samsung Galaxy S10 modelinin 29 Mart 2019 tarihinde çıkış yapacağı belirtilmişti. Fakat şimdilik kesinleşmiş bir çıkış tarihi bulunmuyor. Dolayısıyla aslında 5G modelin yıl sonuna kadar sarkma olasılığı da mevcut.

Ayrıca Samsung Galaxy S10’la ilgili başka detaylar da paylaşıldı. Örneğin üç Galaxy S10 modelinin tamamında ekran üstünde parmak izi tarayıcısı yer alacak, üç lensli kameralar kullanılacak ve önceden yüklenmiş bir ekran koruyucusuyla da gelecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol