5-11 Ocak Steam’de En Çok Satanlar!

Haftalık Steam'in en çok satanları belli oldu.

2019’un ikinci haftasına doğru ilerlerken Steam’de en çok satan haftalık oyunlarda belli oldu. Lider bu kez değişti ve sürpriz bir oyun lider oldu.

Oyun dünyası bakımından hareketli geçecek olan 2019 yılı yavaş yavaş yeni oyunlarına kavuşmaya başladı. Şubat ayı itibari ile en çok beklenen oyunlar piyasadaki yerini almaya başlayacak. Her hafta düzenli olarak yayınlanan Steam en çok satanlar listesi bu hafta da birbirinden önemli oyunların satış rakamları arasındaki rekabeti konu aldı.

PC Games N’in yapmış olduğu habere göre 5-11 Ocak tarihleri arasında en çok satan Steam oyunu了不起的修仙模拟器 olmuş. GSQ Games isimli Çinli geliştirici tarafından geliştirilen yapım şuanda Steam’de erken erişim oyunu olarak oynanıyor. Strateji ve simülasyon oyunu olarak tanımlanan yapım 53.00 TL olarak satılıyor.

Yayınlanan listenin ikinci sırasında Tales of Vesperia: Definitive Edition yer alıyor. Bu sabah PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformu için çıkış yapan oyun ilk günki satışları ile haftanın en çok satanlar listesinde ikinci sırada yer alıyor.

Listenin üçüncü sırasında ise aylardır satış listelerinden eksik olmayan PUBG yer alıyor. Steam kış indirimlerinde deli gibi satan yapım, milyonlarca oyuncuya ulaşmaya devam ediyor.

5-11 Ocak tarihleri arasında en çok satan oyunlar şöyle:

1 – 了不起的修仙模拟器

2 – Tales of Vesperia: Definitive Edition

3 – PUBG

4 – Catherine Classic

5 – Resident Evil 2

6 – Survivor Pass: Vikendi

7 – Raft

8 – Rocket League

9 – Black Desert Online

Belirtilen tarihlerden en çok eş zamanlı oyuncuya sahip olan oyunlar:

1 – PUBG

2 – Dota 2

3 – CS:GO

4 – Rainbow Six Siege

5 – GTA 5

6 – Warframe

7 – Team Fortress 2

8 – Monster Hunter: World

9 – Rust

10 – Football Manager 2019

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol