2K Müşteri Hizmetleri NBA 2K19 Şikayetleriyle Doldu

NBA 2K19'da oyuncuların şikayetleri bitmiyor.

2K Games’in müşteri hizmetleri destek servisi şu sıralar NBA 2K19 oyuncularının yoğun şikayetleriyle dolup taştı. Pek çok oyuncu NBA 2K19’a giriş yapmakta zorlanırken, kimi oyuncular oyun içi para birimi olan VC’nin kaybolduğundan ve diğer ilerleyiş problemlerinden, hatta hiç bitmeyen maçlardan şikayetçi.

Birçok kullanıcı farklı sebeplerle 2K müşteri servisine başvururken, MyCareer dosyalarının anlamsız bir şekilde kendi kendine silindiğini söyleyenler de var. Hatta bu haberi yayınladığımız sıralarda görüyoruz ki problemler tek bir platformdan çıktı, bütün platformlara yayıldı. Yani benzer sorunları PC’nin yanı sıra PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları da yaşıyor.

Şu anda sorunların büyük çoğunluğu MyCareer modunda yaşanırken, oyuncular da gerçek parayla VC’yi genellikle bu mod için satın alıyor fakat yaşananlardan ötürü sanal paralarının önemli bir kısmını kaybediyorlar.

Konuya dair 2K Support da bir açıklama yaparak şu sözlere yer verdi:

Normalden daha fazla destek bileti alıyoruz. Herkes emin olabilir ki, her şeyin yoluna girmesi için gereken her şeyi yapıyoruz. Teşekkürler.’

Bakalım NBA 2K19’un sonu nereye varacak ve yaşanan problemler giderilecek mi?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol