Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

2K Games Resmi Olarak WWE 2K22 Duyurusunu Yaptı

WWE'nin merakla beklenen bir sonraki oyunu WWE 2K22 resmi olarak duyuruldu. Oyunun ne zaman çıkacağı ise henüz bilinmiyor.

Bir yıl aradan sonra 2K Games, WWE 2K22’nin ortaya çıkmasıyla güreş video oyunu arenasına geri adım attığını duyurdu. WrestleMania 37 yayını sırasında, 2K Games ve Visual Concepts WWE 2K22 için WWE’nin Superstar’ı olan Rey Mysterio’nun hem canlı aksiyon hem de çarpıcı oyun içi görüntülerini içeren ilk teaser videosunu yayınladı.

WWE 2K22

Rey Mysterio, Cesaro ile sinematik bir maçta fragmanı yönetiyor. Canlı aksiyon videosu, süper yıldızların oyun içi karakter modellerine kısa bir bakış sağlayan aynı maçın oynanış çekimlerini içeriyor. Maalesef, oyunun “It Hits Different” sloganı dışında, fragman platformları, bir kapak yıldızını veya bir çıkış tarihini açıklamıyor.

WWE 2K22 kesinlikle kalitesiz WWE 2K20’den çok daha iyi. Bu tanıtımın bize gerçekten izin vermediği şey, oyunun gerçekte nasıl oynanacağı, benim de en çok ilgilendiğim konu bu. Evet, WWE 2K20 aksaklıklarla dolu bir felaketti, ancak oyunun temel oynanışı bundan önceki yıllar boyunca hantal ve tatmin edici değildi. Umarım bu ele alınmıştır. Geçen yıl WWE 2K22 yapımcısı Patrick Gilmore, Visual Concepts’in No Mercy veya Smackdown: Here Comes the Pain gibi geçmişin en iyi güreş oyunları gibi olacağını ve altı temel unsur üzerinde çalışacaklarına dair oyunculara söz vermişti.

WWE 2K22 yeni teaser’a göre “yakında geliyor”. Platformlar ise henüz duyurulmadı.

WWE 2K22 Announced at WrestleMania! ??

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.