Temtem

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

1

Kullanıcı

2021 Yılında Temtem’e Mikro İşlemler Gelecek

Temtem'e mikro işlemlerin önümüzdeki yıl geleceği belli oldu.

Steam üzerinde Pokemon benzeri oyun olarak Ocak ayında lansmana çıkan Temtem günümüze kadar yarım milyondan fazla kopya satmayı başarırken, oyunun bu başarısı beklentileri de karşılamayı başardı.

Konsol platformlarında çapraz platform desteğine de sahip olacak olan oyun Steam üzerinde yarım milyondan fazla oyuncu tarafından oynanmaya devam ederken bu başarı oyuna yapılan yorumlarda da anlaşılıyor. Şuana kadar Steam üzerinde ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen yapım erken erişim oyunu olarak piyasaya sürülürken oyunla ilgili yeni gelişmeler de yaşanmaya devam ediliyor.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda yaptığımız haberler de Temtem’de mikro işlemlerin olmadığından söz etmiştik. Yani oyuncuların yapım içerisinde gerçek para harcayamadığından bahsetmiştik. Gelen bilgiler ile oyuna önümüzdeki yıl mikro işlemlerin ekleneceği belli oldu.

Techraptor’un yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre 2021 yılında Temtem’e mikro işlemler gelecekmiş. Habere göre oyunun 1.0 sürümü ile oyun içerisine oyuncuların gerçek para harcayabilecekleri bir mağaza eklenecekmiş. Oyuncular bu mağazadan kozmetik ürünler satın alabileceklermiş.

Steam üzerinde 79.00 TL’ye satılan Temtem’in 2021 yılının başında erken erişimden çıkması bekleniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol