2019’da Karşımıza Çıkacak En İyi Oyunlar!

2019'da yayınlanacak olan en iyi bilgisayar oyuncularını listeledik.

2018 yılının sonlarına geldik artık. 2019’a sayılı günler kala oyun dünyasında hareketlilik devam ederken gözler yeni çıkacak oyunlara yöneldi.

21 Aralık’ta başlayan Steam indirimleri 3 Ocak’a kadar devam ederken oyuncular da cazip fiyat etiketlerinden faydalanmaya devam ediyorlar. Birbirinden farklı oyunlar şu sıralar indirimler ile bilgisayar oyuncularına sunulmaya devam ediliyor.

2019 yılına artık geri sayımlar başlanırken bizde çıkacak olan en iyi oyunlardan bazılarını derledik.

1 – Metro Exodus

Önce 89.00 TL ardından 209.00 ve son olarak 309.00 TL gibi bir fiyat etiketi ile Steam’de satışlarına devam eden Metro Exodus, 15 Şubat 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için raflardaki yerini alacak.

Tek oyunculu olarak oynanabilecek olan yapımda grafiklerin kalitesi ve zengin içerik oyuncuları adeta büyüleyecek. Bünyesinde birbirinden farklı yaratıklara da ev sahipliği yapacak olan oyun benzersiz silah modellerini karşımıza çıkaracak. Kıyamet sonrasında oynayacağımız yapımda atmosferik bir yapı ile hem gerçekçi hem de fantastik bir FPS deneyimi bizleri bekliyor olacak.

2 – Resident Evil 2 Biohazard

Capcom’un 2019 model oyunları arasında yer alan Resident Evil 2 Biohazard, 25 Ocak’ta PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için yayınlanacak.

12 farklı dil desteğine sahip olan yapım, tek oyunculu olarak oynanabilecek. Oyun içerisinde karanlık bir atmosfer bizleri bekliyor olacak. Zombilerle dolu bir ortamda savaşacak ve hayatta kalabilmek için elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Korku dolu anlar yaşayacağımız yapımda, ne yazık ki Türkçe dil desteği yer almayacak.

İlk kez 1998 yılında karşımıza çıkan Resident Evil serisinden izlerde taşıyacak olan yeni yapım, daha geniş içeriklere ve daha kaliteli grafik açılarına sahip olacak. Steam’de ön siparişlere açılan yapım, şu sıralar 209.00 TL olarak satılmaya devam ediyor.

3 – Far Cry New Dawn

Far Cry serisi ile milyonlarca oyuncuya ulaşan Ubisoft, 2019 yılını da boş geçmiyor ve yeni Far Cry oyununu Steam’de ön siparişlere açıyor.

Kendine has bir açık dünyaya sahip olacak olan Far Cry New Dawn tek oyunculu ve çevrimiçi eşli oyunculu olarak oynanabilecek. Oyun içerisinde Türkçe dil desteği yer almazken 15 farklı dil seçeneği karşımıza çıkacak.

Serinin en iyi grafiklerine sahip olacak olan yeni yapımda fantastik hayvanlarda yer alacak ve çatışmalar da işlerimizi oldukça kolaylaştıracaklar. Steam’de ön siparişlere açılan yapım, 229.00 TL olarak oyunculara sunuluyor. Yapım iki farklı sürüm olarak karşımıza çıkacak.

4 – Total War: Three Kingdoms

SEGA tarafından yayınlanacak olan Total War: Three Kingdoms oyunculara gerçekçi bir strateji deneyimi sunacak.

Tarihsel savaşları konu alacak olan yapımda oyuncular tek oyunculu ve çok oyunculu olarak birbirinden zorlu strateji savaşlarına katılacaklar. Türkçe dil desteğine sahip olan yapımda oyuncular destansı savaşlara katılacaklar. MS 190 yılını konu alacak olan yapımda 11 farklı cenkbeyinden birini seçecek ve gerçekçi savaşlara katılacağız.

Steam’de bilgisayar oyuncularına 179.00 TL olarak sunulan yapım, 7 Mart 2019’da oynanabilir olacak. Oyun Denuvo koruma yazılımı ile karşımıza çıkacak. Oyun sadece bilgisayar platformu için yayınlanacak.

Diğer yayınlanacak oyunlar ise şöyle:

  • Devil May Cry 5
  • Levt Alive – 5 Mart 2019
  • Anno 1800 – 27 Şubat 2019
  • Jump Force – 15 Şubat 2019
  • Battlefleet Gothic: Armada 2 – 24 Ocak 2019
  • Mortal Kombat 11 – 23 Nisan 2019
  • Tropico 6 – 25 Ocak 2019
  • Trials Rising – 26 Şubat 2019
  • Sekiro: Shadows Die Twice – 22 Mart 2019
  • Dirt Rally 2.0 – 26 Şubat 2019

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol