PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı


2 Milyon Dolar Ödüllü PUBG Mobile Turnuvası Başlıyor!

2 milyon ödüllü PUBG Mobile turnuva kayıtları başladı.

Tüm dünyada deli gibi oynanan PlayerUnknown’s Battlegrounds bugün bazı Hint şehirlerinde yasaklanma haberi ile gündeme gelmişti. 2017’den bu yana milyonlarca oyuncu tarafından oynanan yapım, yakında mobile sürümü için bir turnuva sunacak.

Geçtiğimiz yıl oldukça iyi bir başarı elde eden PUBG Mobile, Star Challenge ile oyuncuların yüzünü güldürmüştü. Star Challenge sonrasında Tencent Games ve PUBG Corp, PUBG Mobile için dev bir ödül havuzu hazırlamaya başlamışlardı. Yarı profesyonel ve profesyonel oyuncuların yer alacağı PUBG Mobile Clup Open 2019 ile oyunculara dev bir ödül sunulacak.

Turnuvaya katılımlar 8 Mart Cuma – 18 Mart Pazartesi günleri arasında yapılabilecek. Ancak oyuncuların kayıt işlemi için aşağıda yer alan şartları karşılamaları gerekiyor.

  • Oyuncular 16 yaşından büyük olmalıdırlar.
  • 18 yaşından küçük olan oyuncular reşit sayılmadığı için ailelerinden izin almak zorundalar.
  • Her takımdan en az üç kişi temsil ettikleri bölge ve ülkeden olmak zorundalar.
  • Oyuncular en az Platinum seviyede olmak zorundalar.

PMCO 2019 İlkbahar ve Sonbahar olmak üzere iki bölümden oluşacak. Global çaptaki finaller ve bu iki bölümün ayrı ödül havuzları yer alacak. İlkbahar döneminin finalleri Temmuz 2019’da yapılacak.

Turnuvanın detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol