1Password 8 Windows İçin Çıktı

Şifre yönetim uygulaması olan 1Password, şimdiye kadarki en büyük değişikliklerini içeren 1Password 8’i Windows kullanıcıları için yayınladı.

İnternetin kullanımının artmasıyla birlikte kullanıcıların internet üzerinde kullandığı servislerin sayısı da artıyor. Kullanıcılar pek çok siteye ya da servise abone oluyor ve bu abone oldukları platformlarda farklı mail hesapları ya da şifreleri kullanıyor. Hatırlanması zor olan ya da güvenli şifreler kullanmak isteyen kullanıcıların yardımına ise 1Password gibi uygulamalar koşuyor.

En çok kullanılan şifre yönetim uygulamalarından birisi olan 1Password’un yeni sürümü 1Password 8 Windows işletim sistemi için yayınlandı.

1Password 8 Windows

1Password 8 Windows Uygulaması Neler Sunuyor?

1Password’un bir süredir geliştirmekte olduğu 1Password 8 Windows platformu için yayınlandı. 1Password kurucu ortağı Dave Teare, 1Password 8 hakkında, “Biz heyecan verici bir geleceğe hazırlarken, Windows için şimdiye kadarki en iyi 1Password sürümümüzü güçlendiren inanılmaz bir temel oluşturduk. Kullanıcılarımız, kişisel bilgilerinin güvenliği söz konusu olduğunda en iyi deneyimi hak ediyor. Windows için 1Password 8 tam olarak bunu sağlıyor.” dedi.

1password 8 windows icin cikti 3

1Password baş deneyim sorumlusu Matt Davey ise açıklamasında, 1Password’un cihazlar arasında tutarlı çalışması adına Knox isimli yeni bir tasarım dili oluşturduklarını belirtti. Yeni tarımla birlikte kategoriler daha net bir görünüme kavuşurken uygulama karanlık mod desteğine de kavuşmuş durumda. Kullanıcılar ayrıca uygulama üzerinden atadıkları bir kısayolla arama yaparak istediği veriye çok daha hızlı bir şekilde erişebiliyor. 1Password 8 Windows işletim sistemi için sunulmuş olsa da uygulamanın macOS sürümü ise şimdilik erken erişimde. 1Password 8 sürümünün kısa süre içerisinde macOS sürümüne de geleceğini söyleyelim.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol