Microsoft Edge Sızdırılmış Parolaları Bildirecek

Yazılım devi Mcirosoft’un Chromium temelli internet tarayıcısı olan Microsoft Edge yeni özelliklerle güncellendi.

Microsoft, Windows 10 işletim sistemini duyurduktan sonra Edge tarayıcısında da değişikliğe gitmişti. Google Chrome ve Opera, Vivaldi ve Brave gibi tarayıcıların kullandığı Chromium altyapısına geçiş yapan Microsoft’un yeni Edge tarayıcısı daha fazla kişi tarafından kullanılmaya başlanmıştı.

Yeni özellikler tarayıcısı güncellemeye devam eden Microsoft, Edge için yeni bir güncelleme yayınladı. Yeni güncelleme ile birlikte Microsoft Edge sızdırılmış parolaları kullanıcılarına bildirecek.

Microsoft Edge Sızdırılmış Parola

Microsoft Edge Sızdırılmış Parola ve Fiyat Takibi Özelliğine Kavuştu

Kullanıcılarının Edge deneyimini iyileştirmek isteyen Microsoft, Edge tarayıcısı tüm platformlarda güncelledi. Yeni güncelleme ile birlikte Microsoft Edge’e yeni özellikler eklendi. Kullanıcılara daha güvenli bir internet deneyimi sunmayı hedefleyen Microsoft Edge sızdırılmış parolaları bildirecek. Tarayıcı ayrıca fiyat karşılaştırma özelliği de sunmaya başladı. Bu özellikler Opera tarayıcısında bir süredir sunuluyordu. Google Chrome’un da sızdırılmış parolalar için bir bildirim sistemi olduğunu belirtelim.

W11 Edge PW Update 16x9 en US

Microsoft Edge yeni güncelleme ile dizüstü bilgisayar modelleri için “verimlilik modu” özelliğini de geliştiriyor. Bu özellikle birlikte kullanıcılar pil tüketimini düşürüyor ve kullanıcılara pilli kullanımda daha uzun süren bir kullanım sunuyor.

Microsoft Edge’in bu özellikleri tüm platformlara gelmiş durumda. Geçtiğimiz günlerde Microsoft, Edge internet tarayıcısını Xbox One, Xbox Series S ve Xbox Series X konsollarına da getirmişti. Xbox kullanıcıları Edge tarayıcıları üzerinden Nvidia GeForce Now servisini kullanmaya başlamıştı.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol