Zula

MMOFPS
Takip Et
8

Çok iyi

7.2

Kullanıcı

Zula’dan 30 Ağustos Hediyesi!

İlk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu olan Zula, bugün oyun oynayan herkese ücretsiz olarak hediye dağıtacağını duyurdu. 30 Ağustos Zafer Bayram'ı için oyun severlere verilen hediyeler Zafer Bayramını simgeliyor.

İlk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu olan Zula, Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramını hediyelerle kutladı. Bu anlamlı günün yıl dönümü nedeniyle gün boyu oyuna giriş yapan herkese MPT-76(1 günlük) ve MPT-76 Türkiye deseni(süresiz) ve havai fişek hediye edeceğini duyuran Zula, anlamlı günlerde Türk oyun severler’i mutlu etmeye devam ediyor.

Zula’nın resmi web sitesinde duyurulan haberde, Zula ekibi öncelikle Mustafa Kemal Atatürk’ü, arkadaşlarını ve şehitlerimizi saygıyla andıktan sonra Türk Milletinin Zafer Bayramını kutlamak için çeşitli hediyeler dağıtacağını duyurmuştur.

Türk yapımı bir MMOFPS oyunu olan Zula, çıktığı günden bu yana milyonlarca oyuncuya erişmiş ve başarılı grafiğine kaldığı yerden devam etmiştir. Her geçen gün yeni oyuncular kazanmaya devam eden Zula, bu alanda liderliğini korumaktadır. Oyun içerisinde bulunan Üsküdar haritasında ki köprüyü Türk Bayraklarıyla donatan Zula ekibi, bu alanda ki kararlılığını ve başarılı gidişatını korumaya devam ediyor.

Ayrıca bugün başlayacak olan sürpriz indirimlere de Zula’nın resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol