Zula

MMOFPS
Takip Et
8

Çok iyi

7.3

Kullanıcı


Zula Süper Lig’de Rekabet Devam Ediyor!

Zula Süper Lig'de en iyi 4 takım belli oldu.

Ülkemizin ilk ve tek MMOFPS oyunu olan Zula oyuncularına heyecanlı ve keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Espora en çok yatırım yapan oyunlardan birisi olan Zula rekabet dolu maçlara ev sahipliği yapıyor.

1907 Fenerbahçe, Galatasaray Espor gibi önemli isimlerin yer aldığı Zula Süper Ligi’nin ikinci sezon online süreci nihayet tamamlandı. 800.000 TL ödül havuzuna sahip olan ligde birbirinden yetenekli oyuncular birbirleri ile mücadele ettiler. Özellikle 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Espor arasındaki rekabet izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. 19 Ekim’de başlayan ligde son hafta birincilik bayrağını Galatasaray Espor kaptı.

İkinci sezonda toplam da 90 maç yapıldı. Son hafta birinciliğe Galatasaray Espor yerleşirken, ikinci sırada Gamers of Future, üçüncü sırada Oyun Hizmetleri ve dördüncü sırada 1907 Fenerbahçe yer aldı. Zula Süper Lig’in bu dört başarılı takımı 22 Aralık Cumartesi günü Demirören İstiklal’de Nonstop Zula Espor Merkezin’de gerçekleştirilecek olan offline finallerde boy gösterecekler. Yapılan maçlar sonucunda finalistler 23 Aralık Pazar günü halka açık şampiyonluk maçına çıkacaklar. Seyircilere açık olacak olan final maçının biletleri sınırlı olacak.

Zula 2019’un Mayıs ayına kadar Süper Lig’de 800.000 TL ödül dağıtacak. Diğer ulusal ve uluslararası organizasyonlarda ise toplamda 3.5 milyon TL ödül oyunculara dağıtılacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol