Zula

MMOFPS
Takip Et
8

Çok iyi

7.3

Kullanıcı

Zula, Bayram Hediyesi Dağıtmaya Devam Ediyor!

Zula hediye dağıtmaya devam ediyor. Dün 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle oyuncularına sürpriz yaparak hediye dağıtan Zula, bayram boyunca hediyelere devam edeceğini açıkladı.

Türkiye’nin ilk ve tek MMOFPS oyunu olan Zula, hediye dağıtmaya devam ediyor. Dün 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Üsküdar haritasında bulunan köprüyü Türk Bayraklarıyla donatan Zula, belirli saatlerde oyuna giren oyunculara çeşitli hediyeler vereceğini duyurmuş ve hediyeleri oyunculara dağıtmıştır.

Zula, bugünü de boş geçmedi ve çeşitli indirimler yaptı. Sadece bugüne özel ikinci materyal kasaları %50 indirime girerken, birde bıçak indirimi geldi. Zulada tüm bıçaklar 90 günlük olarak %30 indirimli olarak satışlara başladı. Oyuncular bu haberlerin şokunu atlatamadan Zula yine bir bomba patlattı.

Zula, bayram boyunca oyuna giren herkese ücretsiz hediyeler dağıtacağını duyurdu. Bugün gelen duyuru şöyle:

“Tüm oyuncularımızla aileleriyle birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir bayram diliyoruz. Sizler için bu bayramda yine harika hediyeler hazırladık! Bayram boyunca oyuna giriş yapan her oyuncumuza,

 • 7 günlük bayram füzesi
 • 7 günlük bayram torpili
 • 7 günlük Kavurma! ( %5 hız + %5 zırh) ürünü hediye ediyoruz!
 • Ayrıca bayramın her gününde sürpriz hediyeler için oyuna girmeyi unutmayın!”

Bu hediyelere sahip olmanız için Zula’nın tek şartı bayram boyunca oyuna girmeniz.

2 Yorum

 1. muhteşem 🙂

  Yanıtla
  • Çok iyi

   Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol