Zombie Army 4: Dead War 101 Videosu Aldı!

Zombie Army 4: Dead War 101 adındaki yeni videosu ile daha önce görmediklerimizi bizlere gösteriyor.

Geçtiğimiz yıl duyurulan ve Zombie Army serisinin en büyük oyunu olacak olan Zombie Army 4: Dead War’un çıkışına yaklaştıkça oyunla alakalı yeni detaylar da gündeme gelmeye devam ediyor. Yapım yeni bir video aldı.

4 Şubat’ta piyasaya sürülecek olan Zombie Army 4: Dead War oyuncular tarafından sabırsızlıkla beklenmeye devam ediyor. Tüyler ürpertici bir nişancı oyunu olarak hem konsol da hem de bilgisayar platformunda oyuncuları zombiler ile karşı karşıya getirecek olan yapım birbirinden farklı aksiyon sahneleri ile en iyi zombi dünyasını karşımıza çıkaracak.

Çıkışına 1 aydan daha az bir süre kalan yapım bugün yeni bir video ile gündeme geldi.

VGChartz’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre geliştirici ekip oyun içerisine dair yeni bir video paylaşmış. 6 dakikalık bir süreye sahip olan yeni video da oyun içerisindeki hikâye, Horde modu, ilerleme ve özelleştirme sistemi de oyunculara gösteriliyormuş. Videonun adı 101 olarak duyurulurken video içerisinde daha önce hiç görülmemiş düşmanlar, özel yetenekler, silahlar, zorluk seviyeleri ve konumlar oyunculara gösteriliyormuş.

Yeni video bir nevi oyun içerisindeki bir ton yeni içeriğin bazılarını ortaya çıkarıyormuş.

Yayınlanan yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol