Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Zenless Zone Zero’nun Kapalı Beta Kayıtları Başladı

Yeni karakterler ve bölgelerin yanı sıra yenilenen savaş sistemi ile başlayacak olan kapalı beta PC, iOS ve Android eş zamanlı yapılacak.

Genhshin Impact ve Honkai Star Rail ile tanıdığımız miHoYo Games’in yeni fikri mülkiyeti ve aksiyon RPG oyunu Zenless Zone Zero, yeni bir oynanış fragmanıyla kapalı beta kayıtlarının açıldığını müjdeledi. Henüz oyunun çıkış tarihi netleşmedi ancak PC, iOS ve Android fark etmeksizin bir sonraki kapalı beta için ön kayıtlar başladı. Ek karakterler ve alanlar sunacak olan kapalı beta, yenilenen savaş sistemini de tanıtacak.

Fragmanda, Honkai Star Rail oyuncularının hemen tanıyacağı Belobog Heavy Industries’i görüyoruz. Fragmana gelince, Honkai: Star Rail oyuncularına şüphesiz tanıdık gelecek bir isim olan Belobog Heavy Industries’i öne çıkarıyor. Proxies, Hollows‘u bastırmak için ağır ekipmanlara ve güçlerine güvenirken, Victoria Housekeeping ise kuklalar ile dövüşen ekip üyelerine güveniyor.

Zenless Zone Zero Kapalı Beta Test Kayıtları Açıldı

Zenless Zone Zero'nun Kapalı Beta Kayıtları Başladı

Oyuncular, bu kapalı beta döneminde Unknown Corruption Complex gibi tehditlerle mücadele ederken, aynı zamanda Ballet Twins ve Old Construction Site gibi yeni alanları da keşfedebilecek. Ayrıca Tin Master’lı Coff Cafe, sürpriz kutularla dolu Box Galaxy, makine tamiri ve mod satın almak için uğrayacağınız Turbo ve son olarak atari salonu olan Godfinger’a da göz atabileceksiniz.

Zenless Zone Zero beta testi için bu linkten kaydolabilirsiniz. Web sitesine gittiğinizde, sol altta yer alan “Sign Up” seçeneğine tıklayın. E-posta adresinizi yazın ve gelen kodu girdikten sonra Okay’e tıklayın. Ardından size bir anket sunulacak. Bu anketi tamamlamak zorunda değilsiniz ancak anketi tamamlayarak kapalı betaya seçilme şansınızı bir hayli arttıracağınızın altını çizelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.