Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yu-Gi-Oh! Master Duel’e İlk Devasa Güncelleme Geldi

Yu-Gi-Oh! Master Duel için çok büyük bir güncelleme yayınlandı. Oyunun dengeleri büyük ölçüde değişti.

Konami bugün 9 Mayıs’ta yepyeni bir Yu-Gi-Oh! Master Duel güncellemesi yayınladı ve bu güncelleme, beraberinde yeni içeriğin yanı sıra oynaması ücretsiz kart oyununun ilk yasak listesini de getirmiş oldu. Güncellemeyi indirdikten sonra, oynayabileceğiniz yeni Solo içerikleri ve yeni kartlar gibi birçok içerik göreceksiniz.

Yeni güncellemeyle ilgili en önemli nokta, bir yasak listesinin uygulanması oldu. Bir grup kart artık Master Duels’ten tamamen yasaklandı veya sınırlı kullanıma sahip. Etkilenen kartlar arasında Cyber ​​Angel Benten ve D.D. Dynamite gibi önemli isimler de mevcut. Etkilenen kartların tam listesi ve yasaklama listesiyle ilgili daha fazla ayrıntıyı resmi duyuruda bulabilirsiniz.

Master Duel’e Giriş Yapana 1000 Mücevher Hediye

Master Duel
Master Duel’in metası tamamen değişti.

Neyse ki, yeni güncelleme sadece kartları yasaklamakla kalmadı. Master Duel‘e iki yeni Solo Mode kapısı eklendi. Yeni Solo Modu kapıları “Duel Strategy 2” ve “Danger” olarak isimlendirildi. Yeni tek oyunculu kapıların her ikisi de, tamamlamanız gereken yeni öğretici tabanlı görevlerin yanı sıra, bunu yaptığınızda açabileceğiniz ödüller sunacak.

Tamamlanacak yeni görevlerin yanı sıra Master Duel güncellemesi, Cyberdark End Dragon dahil oyun içi mağazadan alabileceğiniz yeni kartlar da ekledi. Destroyer Pheonix Enforcer da oyuna eklendi. Refined Blade ve Fusion Potential isimli Seçim Paketlerinin yanı sıra Cybernetic Successor isimli Yapı Destesi artık oyun içi mağazadan da satın alınabilir durumda.

Bu bir güncelleme olduğundan, daha sorunsuz bir oyun deneyimi sağlamak için çeşitli farklı optimizasyonlar ve değişiklikler de yapıldığını göreceksiniz. Ne yazık ki, optimizasyonların hiçbiri ayrıntılı olarak açıklanmadı. Son olarak, 3 aylık bir yıldönümü giriş bonusu da oyuna eklendi. Bu sayede, sadece oyuna giriş yaparak 1000 Mücevher kazanabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.