Yu-Gi-Oh! Duel Links KC GT 2021 Turnuvası’nda Şampiyon Belli Oluyor

Konami, popüler mobil ve PC oyunu Yu-Gi-Oh! Duel Links’in çevrimiçi PvP turnuvasının ikincisi olan KC Grand Tournament 2021 (KC GT 2021) için gerçekleştirilecek yayının ayrıntılarını duyurdu.

Konami tarafından iOS, Android ve Windows PC için geliştirilen oynaması ücretsiz dijital kart oyunu Yu-Gi-Oh! Duel Links için düzenlenen ikinci çevrimiçi PvP turnuvasının yayın detayları belli oldu.

31 Mayıs’ta başlayan KC Grand Tournament 2021 (KC GT 2021) ön elemeleri boyunca dünyanın her yerinden Düellocular oyun içi turnuvalarda birbirine meydan okudu. En iyi 128 oyuncu, temmuz ayında düzenlenen Ana Turnuvanın 1. Etabında yarışmaya devam etti.

Yu-Gi-Oh! Duel Links KC GT 2021, 28 Ağustos’ta Son Buluyor

Yu-Gi-Oh! Duel Links KC GT 2021 Turnuvası

1. Etabı başarıyla geçenler, önceki KC Kupası Şampiyonları da dahil olmak üzere dünyanın en iyi Düellocularıyla 28 Ağustos Cuma günü karşı karşıya gelecek ve Dark Magician (Ekstra Gizli Nadir) Kupasını kazanmak için mücadele edecek.

1. Round, sabah saat 08:00’da, Yarı Finaller ise öğlen 12:00’da gerçekleşecek. KC GT 2021 Ana Turnuva Şampiyonasına katılmaya hak kazanan düelloculara, turnuvada yer alan önceki KC Kupası şampiyonları da katılacak. Mücadeleleri turnuvanın resmi Twitch, YouTube ve Facebook sayfalarından canlı olarak takip edebilirsiniz.

Yu-Gi-Oh! Duel Links turnuva

Yu-Gi-Oh! Duel Links, Konami‘nin dünyaca ünlü oyununu mobil cihazlara ve PC’ye taşıyor. Düellocular Yami Yugi, Jaden Yuki, Yusei Fudo gibi Yu-Gi-Oh! evreninin popüler karakterlerini dijital kart savaşlarında yaşatmaya devam ediyorlar.
Yu-Gi-Oh! serisi Kazuki Takahashi’nin dünyaca ünlü mangası Yu-Gi-Oh!’dan esinleniyor.

Konami, ilk Yu-Gi-Oh! konsol oyununu 1998 yılında yayınladı ve seri, koleksiyon kartı oyunu da dahil olmak üzere halen dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanmakta.

Yu-Gi-Oh! Duel Links App Store, Play Store ve Steam üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol