Yooka-Laylee’nin Devam Oyunu Duyuruldu!

Yooka-Laylee and the Impossible Lair tüm platformlar için duyuruldu.

2017’in Nisan ayında konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Yooka-Laylee oyuncular tarafından epey beğenildi. Steam’de ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirilen yapım, devam niteliğinde yeni bir oyun olarak karşımıza çıkacak.

Steam’de 76.00 TL olarak satılan ve satılmaya da devam edilen Yooka-Laylee, hem konsol hem de bilgisayar platformunda oyunculara rengarenk maceralar sunuyor. Oyuncular tarafından oldukça beğenilen yapım devam niteliğinde olan Yooka-Laylee and the Impossible Lair’ı Steam topluluk sayfası üzerinden duyurdu.

Henüz ön siparişlere açılmayan yeni oyun Yooka-Laylee and the Impossible Lair Steam’de sergilenmeye başlandı. Yine oyuncuları birbirinden farklı maceralara çıkaracak olan yapımda tek oyunculu bir yapı yer alacak. Oyunculara yepyeni bir platform macerası sunacak olan yapımda baş düşmanımız olan Capital B yine kötülük peşinde olacak.

Birbirinden farklı karakterleri yer alacağı oyunda, yine engellerle dolu ilerleyiş bizleri bekliyor olacak. Çeşitli yaratıkların ve sürükleyici bir yapının yer alacağı yeni oyunda Capital B’nin ‘Çıkmaz’ sığınağında savaşacak, kötülüklerle başa çıkacağız.

2.5D görsel açılara sahip olan Yooka-Laylee and the Impossible Lair’da 6 farklı dil seçeneği yer alacak. Ancak bu diller arasında ne yazık ki Türkçe yer almayacak. Oyuncular her tamamladıkları bölüm sonrasında çeşitli ödüller kazanabilecekler.

Merakla beklenen oyun bu yıl içerisinde hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows® 10
  • İşlemci: Intel i5 3.3GHz Processor
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol