Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yenilenen İki GTA Oyunu, Xbox Game Pass ve PS Now’a Geliyor

Rockstar Games, Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition'da yer alan GTA 3 ve San Andreas'ın ayrı olarak Xbox Game Pass ve PlayStation Now'da yayınlanacağını açıkladı.

Gün içerisinde sizlere aktardığımız gibi merakla beklenen GTA Trilogy çıkış tarihi, 11 Kasım 2021 olarak açıklandı. Bugün itibarıyla PC için ön siparişe açılan üçleme, GTA 3, Vice City ve San Andreas oyunlarının yenilenmiş versiyonlarını içeriyor. Bu özel sürüme sahip olmak için gözden çıkarmanız gereken meblağ ise tam 529,00 TL.

GTA 3 Definitive Edition'

Rockstar Games tarafından yapılan açıklamada, üçlemede yer alan San Andreas ve GTA 3’ün sırasıyla Xbox Game Pass ve PlayStation Now‘da yayınlanacağı belirtildi. Bu da, ilgili platformlarda üyeliği bulunan kullanıcıların oyunları da ücretsiz olarak deneyimleyebileceği anlamına geliyor.

Xbox Game Pass aboneleri, üçlemenin dijital olarak yayınlandığı gün olan 11 Kasım’da GTA San Andreas Definitive Edition‘ı oynayabilecekler. PS Now kullanıcıları ise, GTA 3 Definitive Edition‘ı üçlemenin fiziksel mağazalarda yayınlanmasından bir gün sonra yani 7 Aralık’ta indirebilecekler.

GTA 3

Yenilenen GTA oyunları, görsel açıdan elden geçirilse de, klasik görünüm ve hissiyatlarını koruyacaklar. Rockstar Games imzalı The Definitive Edition, Grove Street Games tarafından Unreal Engine kullanılarak modern platformlar için uyarlandı. GTA üçlemesi, 11 Kasım‘da PS4, PS5, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de Rockstar Games Launcher’da piyasaya sürülecek. iOS ve Android sürümü ise 2022’nin ilk yarısında yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.