Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Yeni The Walking Dead Projesi Geliyor

The Walking Dead evreninde geçen yeni bir mini dizinin yolda olduğu açıklandı.

Dünyanın en büyük sinema salonu zinciri AMC, The Walking Dead’e dayanan yeni bir proje üzerinde çalışıldığını duyurdu. Şirket, pazartesi günü The Walking Dead Universe’ün genişleyen dünyasında geçen altı bölümlük dizi olacak “More Tales From the WDU” projesini açıkladı. World Beyond ve altı bölümlük Tales of the Walking Dead’in ortak yaratıcılarından biri olan Scott M. Gimple, AMC için projeyi denetliyor.

Yeni proje, zombi kıyametinde geçen ve önceki yaz AMC’de prömiyeri yapılan “Tales of the Walking Dead”in devamı niteliğinde olacak. Yayınlanan dizi, farklı noktalarda hayatta kalan farklı kişilere ve onların yolculuklarına odaklandı. Dizinin 3. Bölümü ise , orijinal yapımın 9. ve 10. sezonlarında Alpha of the Whisperers adıyla yer alan grubun hikayesini içeriyordu.

Yeni Proje ”More Tales From The Walking Dead”

The Walking Dead

The Walking Dead, 2022’de 11 sezonluk bir seri olarak sona erdi ancak yapımın bitmesinin ardından aynı evrende geçen birçok yan ürün ortaya çıktı. Fear TWD’nin son ve sekizinci sezonu 14 Mayıs’ta başlayacak. Önümüzdeki iki yıl içinde yolda olan üç gösteri daha var: TWD: Dead City, TWD: Daryl Dixon ve TWD: Rick & Michonne.

Şu anda More Tales From the TWDU adı altında faaliyet gösteren bu yeni proje, açıklananlara göre yalnızca bir sezon olacak. Yapımcı, ”Tüm hikayelerden bir parça alacağız ancak bu bir antoloji dizisi olacak. Sanıyorum ki seleflerine göre çok kısa sürecek.” dedi. Şimdilik odak noktası Negan ve Maggie olan TWD Dead City, Daryl Dixon’ın bağımsız dizisi olarak ekranlarda yerini alacak. Bana kalırsa bir evrenden defalarca dizi ve film çıkarmak biraz bunaltıcı. TWD izleyicisi olarak 11 sezon sürmüş bir hikayenin ardından başka yapımlar görmek, hikayeye olan heyecanımı azaltıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.