Yeni MMORPG Arcfall Steam’de Erken Erişime Açılacak

Biraz old-school bir tarzı olan Arcfall, gelişim sürecini takipçileri ile buluşturmaya karar verdi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Neojac Entertainment tarafından geliştirilen ve yayıncılığı üstlenilen yeni MMORPG Arcfall, Steam üzerinden erken erişime açılmak üzere olduğunu duyurdu. Pre-alfa sürecinde bulunan oyun henüz geliştirme aşamasında. Oyunun fragmanını izleyen MMO severler tarafından, önümüzdeki yaz piyasaya çıkması büyük bir kitle tarafından dört gözle beklenen Albion Online’a benzetilen yapım, bazı kuşkuları üzerine çekti. Steam sayfasına geliştiricileri tarafından yazılan cevapta, Albion Online ile Unity oyun motorunu kullanmak dışında herhangi bir benzer noktaları olmadığı savunuldu.

blank

İnşa, keşif, savaş ve yetenek bazlı karakter gelişimi sistemlerini içerdiğinden ötürü old-school bir MMORPG olarak tanımlayabileceğimiz oyun, kısa süre içinde Steam’de erken erişime açılarak gelişim sürecine hız kazandırmayı planlıyor. Haberin en altında bulabileceğiniz videoda hareket animasyonları gözünüze bir parça eksik gelebilir. Bunu henüz pre-alfa seviyesinde olmasına bağlayabilirsiniz.

Oyunun Steam mağazasında yer alan sayfasına buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Tanıtım için yayınlanan fragmanı da aşağıdaki ekranda izleyebilirsiniz. Oyuncular tarafından yönetilen bir ekonominin bulunacağının belirtildiği fragmanda, inşaat sistemine, kaynak kazanma sistemine ve biraz da oyunun çevresel faktörlerine yer verilmiş. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol