Yeni Mass Effect Andromeda Fixpack Moduyla Oyundaki Hatalar Düzeliyor

Mass Effect Andromeda'daki hatalar düzeltiliyor.

Mod yapımcısı ‘NightWolf2503’ tarafından Mass Effect Andromeda Fixpack’in yeni sürümü yayınlanırken, Bioware’in son aksiyon – RPG oyunu üzerinde bir dizi değişiklik yapıyor. Modun isminden de anlaşılacağı gibi güncellemeyle beraber Mass Effect Andromeda’da hâli hazırda yer alan ve geliştiricilerin kendisi tarafından düzeltilmeyen pek çok hata ortadan kalkıyor.

Mass Effect Andromeda Fixpack’in 1.3 sürümüyle birlikte hatalı cinsiyet – karakter sesi eşleştirmeleri ortadan kalkarken, çeşitli bölgelerde öldürülen düşmanlar da artık tekrar gözükmüyorlar.

Mass Effect Andromeda Fixpack 1.3 bugün yayınlanırken, modu denemek ve Bioware’in RPG oyununu daha sorunsuz oynamak isteyenler buradan indirebilirler.

Mass Effect Andromeda Fixpack 1.3 Yama Notları

– Paradise, Elaaden’daki çeşitli Turianların cinsiyeti değiştirildi.

– New Tuchanka’daki çeşitli Kroganların cinsiyeti değiştirildi.

– Save Dr. Okeer’s Krogan Research adlı görevdeki eksik günlük fotoğrafı eklendi.

Mass Effect Andromeda, BioWare tarafından 21 Mart 2017 tarihinde satışa sunulmuştu fakat serinin ilk üç oyunu kadar beğenilmemişti. Oyunun özellikle grafikleri ve barındırdığı bolca hata eleştiri oklarına sebep olurken, ardından bu çeşit modlar çıkmıştı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>