Yeni iPad Pro Modelinin Kamera Tasarımı Netleşti

Apple'ın yeni iPad Pro modelinin kamera tasarımı kesinleşti.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Apple’ın önümüzdeki aylarda duyuracağı yeni iPad Pro modelinin özellikleri netleşmeye devam ediyor. Yeni iPad Pro modelinin kamera tasarımı netleşti.

Teknoloji devi Apple’ın bu yıl içerisinde tanıtmayı planladığı yeni iPad Pro modeli netleşmeye başladı. Gelen bilgilere göre Apple’ın yeni iPad Pro modeli kare formunda kamera sistemine sahip olacak. 

Yeni iPad Pro modelinin kaç adet kameraya sahip olacağı şimdilik bilinmiyor olsa da gelen bilgilere göre yeni iPad Pro modeli üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. iPad Pro modelinin kamera sistemi ile tabletin arka sol kısmında yer alacak. 

Sızan bilgilere göre yeni iPad Pro modelinin sağ tarafında bir boşluk olduğu görülüyor. Apple’ın yeni iPad Pro modelinin bu kısmında Apple Pencil yeri olacağı düşünülüyor. Sızdırılan kılıf görselinde tabletin sol kısmının ortasında ise bir delik görünüyor. Bu deliğin ise iPad Pro modelinin mikrofonu için bırakıldığı düşünülüyor. Şimdilik tanıtım tarihi tam olarak açıklanmayan yeni nesil iPad Pro modelinin Apple tarafından Mart ayında düzenlenecek olan etkinlikte duyurulması bekleniyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol