Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni iPad Modelleri ve Apple Pencil 3 Bu Hafta Tanıtılabilir

Söylentiler yeni iPad modellerinin ve Apple Pencil 3 cihazının ekim ayından sonra tanıtılacağı yönünde.

Geçtiğimiz hafta sonu, Apple’ın bu hafta için yeni bir iPad etkinliğini düzenleyeceğine dair çeşitli söylentiler ortaya çıktı. Bu söylentiler içerisinde yeni bir Apple Pencil 3 modelinin tanıtılacağı konusu bir hayli ön plana çıktı.

Cumartesi günü haber kaynağı Supercharged, Apple‘ın bu hafta yeni iPad’leri piyasaya süreceğini ve hatta bu haftanın ilerleyen günlerinde özellikle iPad’e odaklanan çeşitli etkinlikler düzenleyeceğini bildirdi. Bununla beraber haber kaynakları yeni tabletlerin piyasaya sürülebileceğini doğruladı.

Yeni Apple Modelleri İçin Bekleyiş Sürüyor

Söylenti olarak ortaya çıkan bu haberlerin ardından bir başka haber kaynağı olan 9to5Mac, yeni iPad modellerinin gelebileceğini net bir şekilde doğruladı, Bu da bizlere yeni modellerin yakında tanıtılacağı anlamına geliyor.

Apple

Öte yandan Bloomberg’den Mark Gurman, Power On adlı haber bülteninde yeni modellerin tanıtılacağını ancak bunun ekim ayında olmayacağını aktardı. Mark Gurman ek olarak şunları söyledi: “Temmuz ayında Apple’ın bu yıl böyle bir etkinlik planladığını bildirmiş olsam da son bilgiler bu ay içinde gerçekleşmeyeceği yönünde. Yeni ve giriş seviyesindeki iPad Air ve iPad modelleri şu anda geliştirilme aşamasında bulunuyor”

Söylentilerle beraber elbette Apple kanadından resmi açıklamalar bekleniyor. Apple bu kapsamda yeni tabletler mi yoksa yeni bir Apple Pencil modelini mi tanıtacak? Hep birlikte göreceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.