Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni GOG Ücretsiz Oyunu 305 TL Değerinde!

GOG Kış İndirimleri kapsamında verilen yeni ücretsiz oyun belli oldu. 2D side-scrolling hayatta kalma aksiyon türündeki Lost Ruins, 21 Aralık'a kadar bedava alınabilecek.

Steam ve Epic Games Store kadar popüler olmamasına rağmen dağıttığı ücretsiz oyunlar ve indirim etkinlikleriyle adından söz ettiren GOG, yaklaşık iki hafta önce başlayan Kış İndirimleri kapsamında yeni bir oyun hediye ediyor.

Cyberpunk 2077’nin geliştiricisi CD Projekt RED’in sahibi olduğu mağaza, 2D side-scrolling hayatta kalma aksiyon türündeki Lost Ruins‘i ücretsiz yaptı. Altari Games tarafından geliştirilen oyun, 21 Aralık Perşembe 17:00‘a kadar bedelsiz olarak alınabilecek.

GOG Ücretsiz Oyunu Lost Ruins Oldu

Steam değeri 10,49 dolar (güncel kur ile 305 TL) olan oyunu GOG üzerinden ücretsiz talep etmek için platformda hesabınız olması gerekiyor. Eğer yoksa, hızlıca oluşturup bu sayfadan Lost Ruins’i tek kuruş ödemeden kapabilirsiniz.

GOG Ücretsiz Oyunu lost ruins

İlk olarak 2021 yılında piyasaya sürülen Lost Ruins, garip ve yabancı bir yerde anıları olmadan uyanan genç bir kız olarak oynadığınız bir oyun. Karanlık ve tehlikeli bir dünyayı keşfedecek, korkunç canavarlarla savaşacak ve devasa patronları devirmeye çalışacaksınız.

Hızlı ve metodik dövüş, ustalaşmanız gereken çeşitli büyüler, toplamanız gereken harika silahlar, aksesuarlar, avantajınıza kullanabileceğiniz çevre ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. 6 – 7 saatlik hikayesiyle, güzel ve detaylı pixel sanatıyla ve boss’ları ile genel olarak güzel bir metroidvania oyunu olduğunu söylemek mümkün.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.