Yayıncılar İçin Nvidia Broadcast Çıktı

Nvidia yayıncıların hayatlarını kolaylaştıracak yeni Nvidia Broadcast uygulamasını indirmeye sundu.

Nvidia’nın yeni RTX ekran kartlarının yanında yayıncılar için Nvidia Broadcast isimli uygulamasını da tanıtmıştı. Nvidia’nın yeni uygulaması yayınlandı.

Canlı yayın yapan kullanıcılar için yayınlanan Nvidia Broadcast uygulaması, artık indirilebilir. Basit bir arayüz ile birlikte gelen uygulama, arkasında güçlü bir yazılım / yapay zeka desteğine sahip. Nvidia tarafından yapılan açıklamaya göre yeni yazılım Nvidia GeForce RTX 2060, Quadro RTX 3000, TITAN RTX veya daha üstü ekran kartları ile birlikte çalışıyor. Nvidia’nın bu uygulaması yayıncıların hayatını kilit birkaç konuda oldukça önemli özelliklere sahip. Nvidia’nın Broadcast uygulaması, ortam gürültüsünü ortadan kaldırabiliyor. Uygulama üzerinden sadece bir tuşa basarak mikrofonun canlı yayınlarda dahi sadece yayıncıların seslerini izleyicilere iletmelerini sağlayabiliyor. Ayrıca yeni uygulama ile yeşil ekran olmadan arka planı da kaldırmak mümkün hale geliyor. Bu sayede yayıncılar yayın yapmadan önce odalarını değiştirmek durumunda kalmıyor.

Nvidia’nın yeni yayın uygulaması RTX ekran kartına sahip olan pek çok kullanıcının işine yarayacak gibi görünüyor. Uygulama da ayrıca bir otomatik takip özelliği de bulunuyor. Kameraya dijital olarak zoom yapan bu özellik, yayıncıların yüzünü algılıyor ve sürekli olarak takip ediyor. Bu sayede yayıncılar, sürekli hareket etmeleri durumunda bile çok net bir şekilde görüntü aktarabiliyor. Son olarak uygulamayı çalıştırmak isteyen kullanıcıların 8 GB RAM ve Intel i5 8600, AMD Ryzen R5 2600 işlemcilere ve üzeri sistem gereksinimlerine sahip olmaları tavsiye ediliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol